Diamantová voda

Príspevok v téme: Diamantová voda
Olovo

RNG

Dá sa ju brať ako koloidné striebro? lebo ako čítam, tych účinkov po nej je viac ako dosť, lahko množitelná.
Z viacerych komentarov ludí k tejto vode som si nie az taky istý, ci je fakt taka "zázračná". Potreboval by som nejaké články, kde ludia píšu, ze sa im zdravotny stav zlepsil - alebo ohladom nejakej konkretnej choroby. Lebo viacmenej komentare boli k tomu, ze z nej vyborne rastú kvety - hocijake a vsetky, ktore nikdy nerastli (nekvitli).
Tvl., mojej priatelke navodzuje po pití migrénu:)

Asi preto sa musi uskladnovat v sklenenej flase, aby sa jej nic nestalo - lebo v plastovej by asi lahko doslo k znehodnoteniu.
Priatelka ju ma vo velke sklenenej a ziadne sfarbenie, smrad, nič...stale cista priezračna voda a vcera mi z nej dala napiť asi 1dcl.:)

RNG

Nuz este som necitaql niz o tomto od mojich spolahlivych lekarskych zdrojov.
Mlete drahe kamene sa pouzivali odjakziva vo viere, ze nejak pomozu.
Asa Shah porisla s myslienkou, ze prida do alkalizovanej vody skutocny diamantovy prach a krystaly nejak zahadne energizuju vodu. Kedze ja na krystaly neverim vseobecne, tak tato myslienka mi je principialne cudzia.
Pochopitelmne mineralizovana voda je dobra na kvety(hnojiva) a ciastocne aj pre ludi, lebo je alkalicka. Ale nevidim nijaky vplyv diamantov v nej.