Zahlienene hrdlo - zapach z ust

RNG

Kazdy z menovanych prostriedkov pomaha ciastocne, preto ked mam problem beriem ich co najviac.
Momentalne mam zapalene hrdlo("darcek" od mojej vnucky co kaslala celu noc) takze pijem roztok citricidalu, kvapkam si do nosa, beriem oreganovy olej v kapsuliach a samozrejme aj NAC, lebo dnesne infekcie sa naucili(vytrennovane/vyslachtene atb, ktore napadaju bakterialne steny)zdruzovat, maskovat do biofilmov, a dokonca zhodit vonkajsi plast a schovat sa/zamaskovat v bunkach ako vnutrobunecne parazity=L-formy

Imagine

takze ked si zozeniem ten citricidal profesional tak to staci nariedit a pit cely den a odhlieni ma to? a k tomu mam brat aj ten oregano oil a ustne probio alebo to uz potom netreba?

RNG

Ustne probiotika su take , ktore obsahuju kultury, ktore nam ochrania zuby, krdlo a dokonca zvysia imunitu na horne dychacie cesty.
Prichadzaju povodne z Noveho Zealandu, kde boli objavene asi pred 8 rokmi a dostat ich v roznej forme, od roznych vyrobcov, ja pouzivam formu cukrikov/lozenges od firmy Jarrow, pod nazvom Jarro-dophilus, Bliss, oral probiotics.
Maju dost prijemnu chut a preto su vyborne aj pre deti, hlavne ked zacnu chodit do skoly a donasaju domov hromady nakaz.

RNG

GSE dnes je zialbohu velmi slabo ucinne, jediny povodny citricidal, tj zmes quaternialnych zlucenin patentovanem vyrobenych z vytazku z grapefruitovyuch jadierok je vyrobok firmy BioChem research corp pod menom citricidal, profesional

Imagine

Ja som si objednala z internetu GSE ale niesom si ista davkovanim ked si chcem odhlienit dutiny. Postaci ked si to budem zriedene kvapkat do nosa ako obycajne kvapky? a aky pomer mam zvolit na 10ml vody, kolko kvapiek? a kolko krat denne si to kvapkat? A pomoze mi na to aj Oregano oil v tabletkach?

RNG

Momentalne jediny citricidal, povodna patentovana formula sa predava ako Citricidal, profesional formula na nete.
Berain HCl je zdroj kyselin pre tych, co ich maju nizko.
Toto forum nedovoluje, aby som uviedol konkretne zdroje, povazuje to za nedovolenu reklamu. Ale mozes si to vyhladat cerz Google.com Plno ludi napr objednava cez Iherb.com kde maju na Slovensko zatial najnizsie postovne. Alebo si vyhladaj ine stranky, na ktore prispievam a kde mi administrator dovoli napisat konkretne zdroje doplnkov, ktore pouzivam ja kvoli dobrej cene a kvalite.Najdes ich napr ked das do google.sk slova rng, nazory alebo akykolvek konkretny problem

hanulkova

tie ustne probiotika si teda objednam. ale kde ten betain a ako sa to uziva? a citricidal kde sa da zohnat? dakujem!

hanulkova

velmi pekne dakujem za rady. rng ak mozem poprosit, napis nam co su ustne probiotika, niektori z nas ozaj nevedia, kde sa take veci zhanaju... v normalnej lekarni asi nie...
a ten betain kde sa da kupit a ako sa davkuje? takisto citricidal... citala som tu niekde ze uz sa ten ucinny ani nevyraba... prosim za vsetkych o konkretne rady a vopred dakujem

RNG

Nic nie je 100% ucinne, najma ked clovek pije s jedlom hromadu vody, alebo dokonca na maso zoberie nieco sladke.
Ked su creva poskodene lepkom a roznymi skodlivymi mikrobami, trva dost dlho po tom co si tam vybudujes probioticku floru aby sa vyhojiuli/regenerovali. Az potom mozes hovorit o dobrom traveni a absorbcii. Ja som pouzival z casu na cas s vacsim jedlom betain HCl, ovela castejsie enzymi, samozrejme mikrovlakniny a probiotika a trvalo mi to ale pol roka, kym sa mi travenie upravilo, stolica zmenila vzorovu tuhu a pravidelnu.
A to sa nevyhybam ani lepku ani mlieku, len som ich ciastocne obmedzil. Nakoniec sice mam intoleranciu na laktozu, ale kedze pijem len skvasene produkty, tam je laktoza uz premenena na kyselinu mliecnu kvasnymi probiotikami a s pomocou enzymov stravim zrejme dostatocne aj mliecny kazein aj lepok natolko, ze mi nerobi ziadne problemy.