Som z toho nestastny a zufaly

Príspevok v téme: Som z toho nestastny a zufaly
Mouse1

Mam priatelku uz niekolko rokov, mame pekny vztah, isteze aj nejaka hadka sa vyskytne, ale lubime sa, rozumieme si, no a aj spavame spolu. To posledne je to, co ma dost trapi. Mam problem, ze nevydrzim velmi dlho. Proste par krat hop-sup a som. Aj to musim take pomalsie pohyby, pretoze keby zrychlim, tak ... Trva nam to dokopy asi 1min ani to niekedy nie, pokial beriem cisto sex. Ja som velmi z toho zufaly a nestastny. Priatelka mi povedala, ze jej to neprekaza, ze ju dokazem obstastnit aj inac, ale myslim, ze trosku jej to prekaza. Aspon ja keby som na jej mieste, by mi to prekazalo. Spavame spolu ako sa nam prihodi. Niekedy 4x za tyzden. Niekedy 2x. Ked ideme 4. raz nato za ten tyzden, aj tak to nie je moc dlhe. Stale do tej 1minuty. Som myslel, ze ked clovek castejsie sexuje, tak ziska prax a vydrzi dlhsie. Uz neviem co mam robit. Znecitlivejuce gely nechcem, tabletky tak isto nechcem brat. Viem, ze existuje technika stlacania pred vyvrcholenim, ale neviem ci by to bolo priatelke prijemne, keby ho vytahujem a stlacam si ho. Obmedzil som aj masturbaciu, lebo ta moze prispievat k rychlejsej ejakulacii.
Mozte mi prosim vas poradit? Mam si to spravit, predtym ako pojdem ku nej? Potom ale neviem ci to bude ono.

Fakt som z toho mimo. Priatelku velmi lubim, urobil by som pre nu cokolvek

Mouse1

pouzivame cipky - spermicidny krem. Ale my sa dostavame k sexu povacsinou az neskoro vecer, lebo pockame, kym u nej vsetci spia. a to idu spat niekedy aj o pol 12 a potom sa k sexu mozno dostaneme okolo 12:00, pol 1, no a na dalsie kolo si treba pripocitat takych 15-20min kym sa opat postavi, a to je uz dost vela hodin

lilyianka

prečo by mala otehotnieť, veď snáď použivate antikoncepciu alebo ochranu nie? a pred druhým kolom môžeš nabehnúť do kúpeľne a umyť si ho ... potom nevidím problém ..

Mouse1

no ja si to nerobim predtym ako ideme nato. Asi by som to mal vyskusat. Druhe kolo nemavame, pretoze priatelka sa boji, ze by mohla otehotniet z tych pozostatkov co ostanu z prveho kola.

Laara

mouse1, verim, ze ta to trapi..a priatelka ta musi velmi lubit, ked ti nic nevycita..ale problem treba riesit, jasne ho definovat a s tym ti moze poradit jedine odbornik..a to ze sa uspokojis tesne pred vasim milovanim nezabralo? resp. ked idete na druhe kolo, tak mas rovnaky problem?

Mouse1

Laara: spolu spime vyse 4 roky, ale nie vzdy to robime 4x tyzdenne. Niekedy mala priatelka aj problemy, tak sme to nerobili mesiac vobec. Sme studenti, ja ked som odcestovany aj ona, tak si najdeme cas tak 1-2x tyzdenne cez vikend, aj to ak nik nie je doma. Cez prazdniny je to lepsie s tymi stykmi. Proste teraz mame viacej casu na seba a je to aj 4x za tyzden, ale nevidim, zeby to malo vplyv. A niekedy aj 2 dni po sebe a je to takisto rychlo. Som zufaly. Ak sa budeme pokusat o babo niekedy v buducnosti, bude splodene z 1min sexu. To je fakt super.

Mouse1

ona mi povie, ze sa jej to paci, ze ju viem obstastnit aj inak (rukou, ustami). Lenze ako pises Emily. Nechce mi to dat najavo. Ziadna zena by nebola nadsena z toho mat takehoto muza v posteli. 1min je zalostne malo, ja si to uvedomujem, ja si to nedokazem ani potom uzit, lebo viem, ze to bude rychlo. Ideme misionara a po par hop-sup som hotovy. Sex nie je len o zasuvani ale aj uzivani si toho dotycneho, uzivanie si jeho tela, jeho pocitov pri tom. U mna plati asi len to zasuvanie, kedze to ine si nestihnem uzit.

Laara

4x do tyzdna je rozhodne dost..tiez by som poradila navstevu sexuologa..ste spolu viac ako 5 rokov a riesite to az teraz? tvoja priatelka musi mat bozsku trpezlivost

Emily opat

4x do tyzdna je rozhodne dost, ale kazdy ma inu frekvenciu.
Ak vydrzis 1 minutu tak je to naozaj velmi velmi zle. Suhlasim s Agnes, sprav sa sam predtym a potom to vyskusaj. Pripadne sa milujte dvakrat po sebe hned ako to pojde.
Ak toto nezaberie, chod k sexuologovi. 1 min moze stacit akurat tak zene, co nenavidi sex. Priatelka ta zrejme nechce ranit.

Mouse1

hadam sa to zlepsi, takto sa necitim ani ako chlap, ze nedokazem ani zenu dobre pomilovat, citim sa menejcenny. Aj ked ideme nato, tak viem, ze to bude rychlo, ze nic z toho mat poriadne ani nebudeme, hlavne priatelka. Este stastie, ze ma nema s kym porovnat. Uz by sme mozno neboli ani spolu :/