Masturbacia

Sisi111

Inak to čakanie so sexom do svadby (lepšie povedané po svadbe :)) nechápem ani ja. Jasné že nie vyspať sa pred svadbou s dvadsiatimi, ale ak to s niekým myslím vážne, chcem si ho vziať tak mi musí vyhovovať po všetkých stránkach aj po sexuálnej. A to zistíš len keď sa s ním pomiluješ.

lea128

Neviem ci si pokrytec, mas len mas prilis pevne krestanske zasady. A dokedy chces cakat, do svadby? Aj ja som tak bola vychovavana, len som si casom nato spravila svoj nazor...proste ti sex chyba k zivotu, ja ti nebudem radit ako sa premoct, lebo sama by som to nerobila... V tvojom pripade uz ide o nejaku zasadu, ktoru nechces porusit, aby si nemala vycitky, ktore uz aj tak vlastne mas...

lara55

s priatelom spolu nespavame z krestanskeho hladiska. /som panna/ a prave to ma znechucuje, ze mam pocit, ze som som totalny pokrytec, ze s nim nie a potom sama ano, a najme preto by som v tom uz nechcela padat,ale ja to nejako nedokazem /aspon mam ten pocit/ preoct.

Sisi111

Tak začni spávať s priateľom...ak ťa v tom niečo nebrzdí napr. to náboženstvo. Alebo sa úplne ovládať...

lea128

ja som si precitala len ten prvy prispevok a ani som nevedela co chces presne:)
Ale s priatelom nespravate spolu s krestanskeho hladiska? Alebo preto, ze uz nemas chut?

lara55

Lea12, preco myslis, ze je vymyslena? ja toprezivam a nie je to vymyslene, mas pocit,ktora cast je podla teba blbost?

Prezývko55

"tak ako prestat/ obmedzit to?"

Jednoducho, nerobit to :D
Co si debil alebo imbecil ze sa neovladas? Ved ked to nechcem tak to nerobim.

lea128

Ja neverim, ze toto nie je vymyslena tema :D
Ale pripomina mi to nieco : Neviem co chcem, ale spravim vsetko kym to nedosiahnem :)

lara55

chcela by som to minimalne obmedzit, pretoze myslim, ze nie je nrmalne ked to spravim 4 hodiny predtym nez viem, ze mi pride priatel.a potom ked uz som nim, tak akoby ma to nevzrusovalo tak uplne. a ked som mala obdobie, ze som to nerobila btedy to bolo medzi nami v pohode:/
Popravde som z krestanského prostredia /ale prosím teraz nekomentujte to, ze akoze uz som odpisana tym padom/. a velmi ma to suzuje. nemozem sa o tom s nikym porozpravat.
tak ako prestat/ obmedzit to?