Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milujem ho, no on mi stále klame a nechce si to priznať,neviem ako ďalej..

Príspevok v téme: Milujem ho, no on mi stále klame a nechce si to priznať,neviem ako ďalej..
MiškaNovotna

Mám priateľa už rok a pol,za posledných 6 mesiacov sa hádame tak dva-krát do dňa,stále.Bol možno týždeň čo sme sa nehádali.Neviem ako ďalej,stále mi klame,už miliónty krát sa opil za mojim chrbtom a nakoniec som sa to dozvedela(ako aj dnes),povedala som mu že sa sním chcem porozprávať,znervóznel začal po mne húkať ako vždy a už bolo,vypol telefón...Keď mi nakoniec zdvihol,povedal že "a čo?a čo do pi*e? čo som spravil?hento? a čo?... "
Teda nepovedal,nahúkal mi to do telefónu,už to nezvládam.Neskutočne veľa krát mi sľúbil,že sa napraví,že už nikdy na mňa nezdvihne hlas,vždy to spravil.Neviem mu ale povedať to konečné-odchádzam ,je koniec.:(Toľkokrát som už nad tým rozmýšľala.Milujem ho neviem si bez neho predstaviť ani jeden deň.(myslím z psychickej stránky,že viem,že ho proste mám)Možno je to z toho zvyku,alebo zo strachu ísť ďalej.Mali sme toho toľko naplánovaného.Neviem čo robiť,už naozaj skutočne nevládzem.Prosím Vás blbé komentáre si nechajte:(prosím len o radu...

agartio

Miskanovotna... to nieje skutocna laska.
V skutocnosti laska ti chyba.
Nemilujes samu seba.

Preto si s nim zo zufalstva, aby si oklamala samu seba, ze niekoho mas, ze mas lasku.
Ale ty ho nemas... nieje to ziadna laska, nic... ziaden vztah.
Nieje to laska, opakujem. Je to zavislost, priputanost, nedostatok lasky, a neucta k samej sebe. Je to vlastne psychicka choroba a strach byt sama sebou. Vztah vzdy len odraza vztah k samej sebe.
Vela zien ma presne taketo vztahy ako ty. Ale nema to tak byt.

Naozaj, z tohto sa dostanes len sama.

MultiLevel

hm, nieco podobne som zazila u nas doma, starky bol alkoholik...nastastie sme sa rychlo od nich odstahovali, ale i tak som videla, co sa u nas dialo. Prosim ta, otvor oci...chod za odbornikom, vsetko mu porozpravaj ale najma...odid od toho cloveka! Ak chces byt dalsia tyrana zena na Slovensku prosim...Ja vsak take zeny nelutujem, lebo si mohli casto raz same za to, s kym ostali. A vzdy tam je to "lebo som ho milovala". Ty ani len zdaleka nevies, co je to laska. Absolutne. Keby si vedela, uz davno nie si s tymto clovekom.
Nemala si takyto priklad v detstve? Su tvoji rodicia spolu stastni? Nebol nahodou aj tvoj otec alkoholik? Zvycajne takto naivne su dievcata, ktore toto videli doma, alebo ich rodicia nemali usporiadane manzelstvo

Maoam

ty si to prosimta namier do prvej ambulancie psychologa, je to dobre mienena rada a toho typka posli kade lahsie, kym nie je neskoro

ano, je to emocna zavislost a povod treba najst a ten bude v tvojej minulosti

toto NIE JE muz pre teba a uz vobec nie do zivota a ani len na chodenie (slusne)

ajja

pozri sa miska, kolko toho na slovensku musi byt. a to hlavne kvoli takym chlapom ako je ten tvoj co ho tak velmi milujes. tu by si raz chcela skoncit?

nanicmama.sme.sk

ajja

presne tak, na svete je milion chlapov s ktorymi moze byt ovela stastnejsia. len miska to nevie, pretoze tento ozran a klamar jej zatemnil mozog. taketo baby bez ucti k sebe by mali skocit niekam do nejakeho socialneho domu kde ziju zeni ktore utiekli pred domacim nasilim. pred chlapmi ozranmi a nasilnikmi. len take zeni im dokazu vysvetlit do coho sa rutia. je to strasne smutne ked mlade dievca pada dobrovolne do takejto priepasti.
mozno mas malo hrdosti alebo si sama seba nevazis ked mu dovolis abi sa takto k tebe spraval. otvor oci a zacni pozerat po inich chlapcoch.je ich jak maku mas z coho vyberat. toto neni laska co k nemu citis to je zavislost.

kjghfkdf

Jeee ty chodis s mojim otcom - poviem ti ako to dopadne - moje obrazy z detstva - opity otec bije mamu, ozraty otec taha mamu za vlasy z postele a kope ju na zemi, otec pod parou nas vyhodil v noci z domu, lebo mu mama nedala peniaze, ktore mala na potraviny na chlast a ja v pyzame idem 3 km pesi k babke... Nastastie sa otec ked som mal 6 rokov obesil...
Ked som sa mami pytal, ze preco sa preboha za taketo nieco vydala, tak mi povedala, ze ho straaaaasne milovala. Ja by som bol za, nechcel som stat velkej cistej laske v ceste, ale preco kua som to potom musel zliznut ja nevinny... S alkoholom nie je ziadna sranda. Dievca ty utekaj kym mozes. Na svete je milion chlapov s ktorymi budes ovela stastnejsia - prestan blbnut!

slunce007

Fero klud, laske nerozkazes... treba sa zalubit aj do nepraveho, a sklamat sa popalit sa... aby si potom clovek vazil toho praveho :)

Agnes998

no neviem ci to s ferom budem mat lepsie, podla aj jeho starsich tem je tiez komplikovany jedinec, radsej nech kopne do zadku oboch a najde si tretieho a uz konecne normalneho

alkohol

fero, komunikujeme spolu v dvoch roznych temach, uz viem, ze ide o dve rozne dievcata a teraz uz aj lepsie chapem preco si sa hned tak rozcertil, drzim palce tej 29 rocnej, aby vydrzala a alkoholikovi znovu nepodlahla, nech da sancu radsej tebe

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milujem ho, no on mi stále klame a nechce si to priznať,neviem ako ďalej.. - Fórum - ZDRAVIE.sk