Prosim poradte- viza!!!

Príspevok v téme: Prosim poradte- viza!!!
lianela

ahojte tieto prazdniny chceme ist za rodinnym prislusnikom do USA na mesiac....uz nam poslal aj pozvanie overene notarom a vraj mame to dat potrvrdit ci co na americku ambasadu do Ba,aby sme dostali viza...no znama mi spominala, ze tam nemusim ist osobne staci poslat cez internet alebo faxom...prosim kto ma s tym skusenost a bude mi vediet poradit presne co mam robit...dik moc

lianela

prosim ta este pekne mozem si stiahnut teda tu ziadost je tam dana na stiahnutie vo worde ci kde...teda to mam dva x stiahnut ked ideme 2osoby...? vies ta ziadost je v anglictine da sa zohnat aj anglicko-slovenska?? skoro na tri strany to je....

lianela

no ziadost este nemame poslanu...pretoze tam treba cislo pasu a ten este nemam....dik moc si mi pomohla no len neviem ako to vsetko stihneme povybavovat...a tu ziadost DS156 treba aby mala vyplnena kazda osoba a staci to poslat emailom tam? a oni mi potom napisu termin pohovoru ci ako?

evula

No a poslala si si uz tu ziadost? Vsetko ostatne okrem toho tam je? Vies co, zavolaj tam alebo im napis email, odpovedaju do dvoch dni, mam s tym dobre skusenosti: www.usembassy.sk a nalavo klikni na Consular and visa section, najdes tam vela info aj ich emailovu adresu a tel.c. Vela stastia. Ja to mam naopak: na buduci tyzden idem domov a musim si ist predlzit viza:)

evula

Inak, uz nemas vela casu, lebo kym ziadost spracuju a pozvu ta na pohovor, zopar mesiacov prejde, tak ked to planujes na leto, tak sa ponahlaj.

evula

Tak na ambasadu sa musi predsa poslat kompletna ziadost o turisticke vizum vratane poplatku za nu. Kompletny balicek a informacie najdes na kazdej poste. Potom ta pozvu na pohovor.