Priatel nie a nie mi kupit kvety

Príspevok v téme: Priatel nie a nie mi kupit kvety
lenka5243

Som so svojim priatelom skoro pol roka... momentalne mame vztah na dialku. milujem ho aj on mna, obidvaja to spolu myslime vazne a planujeme spolocnu buducnost.je na mna velmi dobry, nemozem si takmer na nic stazovat. az na jednu vec...Nikdy mi nekupi kvety. preco chlapom nedojde ze zeny miluju dostavat kvety? nemusi to byt draha kytica ruzi...aj v lidli alebo v tescu maju uz teraz cerstve kvety za dobru cenu. uz velakrat som mu to hovorila, vie aky druh kvetov mam najradsej ale nikdy mi ziadne nedal. ani na narodeniny a to som ich tajne cakala lebo som mu predtym hovorila nech mi nekupuje darcek ze chcem iba kvety. je mi to luto naozaj by ma to potesilo... najma teraz ked sme od seba daleko a bolo by to pekne gesto....:(

mate nejake rady ako ste vasho chlapa "nenapadko" donutit uvedomit si ako velmi dokazu kvety zenu potesit a kupil vam ich?

samozrejme ze sa kvoli takejto veci s nim nechcem rozist ake niekedy ked nad tym rozmyslam alebo moja kamaratka dostanu kvety ma to zamrzi....

dakujem za rady

lenka

renata22

ani mne moj nedava :( ale za to ma uplne naplna dotykmi, laskou a to je asi zaklad :) nehovorim ze by kvietok nepotesil ale asi sa s tym len musim zmierit ze on prejavuje lasku inak. je mi trapne mu hovorit ze by mi mohol niekedy kupit kvety to je take vynutenie si niecoho neviem

Fleur-de-lis

Nuž na muža treba priamo, že? Ale to tu už asi niekde bolo písané.
Ak si mu to teda priamo povedala vtedy keď ti venoval pozornosť, tak už môžeš len čakať...
Ale hlavu v smútku preto nemaj. Môj priateľ mi tiež kvety nedáva často a tiež vie, že to mám veľmi rada. No o to je to potom krajšie, keď mi ich občas dá. Prosto je skôr na iné veci.
Ale to je taký bonus vo vzťahu. Ak ostatné veci klapú tak by som tie kvety príliš neriešila. Ak sa nimi chceš niekedy potešiť, tak si kúp sama. No a :) Prosto dokonalý neni nikto, a ešte sme aj rozdielni. Kvôli kvetom sa s ním nerozchádzaj a ani to nenechaj v tebe vyvolávať negatívne pocity. Je to tvoja túžba, on za ňu neni zodpovedný a zrejme ju neignoruje naschvál. Prosto sa poteš kvietkom sama a teš sa, že máš dobrého priateľa, ktorý ťa ľúbi tak ako to on vie.

xxy

mumak, ja som to nemyslela doslova.. narazala som na to, ze kvet nikoho financne nezruinuje, ved nemusi nosit celu kyticu, cize k tomu, co jej donesie, jej aspon ten jeden kvet moze dovliect. a ked mu doslova povie, ze chce kvety, neviem, preco to odignoruje, to mi je zahadou. a ak chce niekto urobit z kvetou hlavnu atrakciu, tak moze dopratat aj tu kyticu za 120 eurich, nech dotycna z toho spadne na rit a bude cela bez seba. je to take tazke? podla mna nie, riesi sa banalny problem kvoli tomu, ze niekomu nedopina a cele sa to nafukuje.

kardinal

ja som svojej najdrahsej zasadil na zahrade figu aj hrusku ... kvety v obchode by som v zivote nekupil, ani to odo mna nevyzaduje

mumak

xxy - ak povies "nemusis kupovat nic, ale stacia kvety", znamena to, ze kvety su nejake minimum, s ktorym sa ale uspokojis. Takze niektori chlapi ti potom nechcu kupit "len kvety", ale chcu vymysliet nieco lepsie. A same im takymito vetami vtlkate do hlavy , ze su to "len kvety" - nieco menej ako ozajstny darcek. Taku logiku to ma. Ak by si miesto tej vety pouzila nieco typu - Mna by zo vsetkych darcekov potesili hlavne kvety, lebo ich mam strasne rada. Potom by to bolo o niecom inom

lienocka2808

este ste spolu len pol roka, zajtra mas meniny tak napis ci ti dal kyticu :)alebo nejake kvetinky. Aj ja cakam aspon kvetinu od priatela, ale ked nebude tak sa nezblaznim, su aj ine hodnoty ako darceky. A vynucovat si nieco nema vobec vyznam. Drzim palec aby si dostala tak vytuzene kvetiny :D

lilyiankaa

lenka buď rada, že si tvoj priateľ všíma čo sa ti páči a to ti aj sem tam kúpi..napr. tenisky, a pod ... veď to je veľmi praktická vec, ktorú využiješ pár rokov .... horšie by bolo,keby na teba zabudol, alebo ti nekupoval nič ..

jahodka123

Som žena, ale aj tak toto nikdy nepochopím. Baby, prestaňte pozerať telenovely a romantické filmy, lebo potom žijete mimo realitu. Očakávate od chlapov gestá, ktoré v skutočnom živote nerobia (česť výnimkám). Ani môj priateľ mi ešte NIKDY nekúpil kvety. Tiež sme spolu na dialku a už tri roky. Ja tie kvety po nom ani nechcem a ešte si z toho robím srandu, že on mi dá kvety až na hrob. Čo by dali iné za to, aby mali dobrého, rozumného a milujúceho chlapa a ty ešte budeš otravovať s kvetinami. No ja bych ti ich tiež just nedala :D Veď si vybehni do Tesca a kúp si sama. Aj ja keď chcem kvetinku, tak si ju kúpim sama a nevyrevujem za to....

Mirkaaaaa

ja som napriklad priatelovi povedala nech mi kvety nekupuje.. neviem.. nejak mi to k zivotu nechyba :) ako keby mi kupi urcitr by som sa nehnevala ale su aj lepsie veci ako kvety.. urcite je lepsia nejaka cokoladka ako kvet a ked tak ako tu uz niekto pisal lepsi je kvietok v crepniku :D