Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel nie a nie mi kupit kvety

Príspevok v téme: Priatel nie a nie mi kupit kvety
lenka5243

Som so svojim priatelom skoro pol roka... momentalne mame vztah na dialku. milujem ho aj on mna, obidvaja to spolu myslime vazne a planujeme spolocnu buducnost.je na mna velmi dobry, nemozem si takmer na nic stazovat. az na jednu vec...Nikdy mi nekupi kvety. preco chlapom nedojde ze zeny miluju dostavat kvety? nemusi to byt draha kytica ruzi...aj v lidli alebo v tescu maju uz teraz cerstve kvety za dobru cenu. uz velakrat som mu to hovorila, vie aky druh kvetov mam najradsej ale nikdy mi ziadne nedal. ani na narodeniny a to som ich tajne cakala lebo som mu predtym hovorila nech mi nekupuje darcek ze chcem iba kvety. je mi to luto naozaj by ma to potesilo... najma teraz ked sme od seba daleko a bolo by to pekne gesto....:(

mate nejake rady ako ste vasho chlapa "nenapadko" donutit uvedomit si ako velmi dokazu kvety zenu potesit a kupil vam ich?

samozrejme ze sa kvoli takejto veci s nim nechcem rozist ake niekedy ked nad tym rozmyslam alebo moja kamaratka dostanu kvety ma to zamrzi....

dakujem za rady

lenka

lenka5243

v prvom rade dakujem za vsetky reakcie

ja netuzim po kytici za 120 eur...mna by potesil aj iba jeden tulipan alebo aj ta orchidea v kofliku...

Ja uz som mu to povedala parkrat rovno ze by sa mi pacili kvety, aj na fb som si davala fotky tulipanov aby mu doslo ze take sa mi pacia ale nic:D..ale kedze je zastancom komunikacie vo vztahu tak som mu to zas vcera otvorene povedala ze ak ma chce robit stastnou ako hovori tak by raz za cas nezaskodili nejake kvety...tak som zvedava ci mu to dojde:P

a ake darceky mi kupuje? vselico napriklad minule som na nete obdivovala jedny tenisky a ked sme sa naposledy videli tak mi ich priniesol...alebo mi kupil parfem a pod.Mne skor ale spravia radost take drobnosti ze by mi spravil CD do auta a tak...a on na take nie je:(

anka89

pol roka s chlapom na dialku a spolocna buducnost no na zamyslenie a jedinu vadu ma ze nekupi kyticu a len darcek no na zamyslenie tak mu povedz ze tuzis po takej kytici ako dostala tvoja kamoska napr.z lidla tulipany a budes spokojna ak mu to dojde ale ake darceky ti kupuje napis zaujimalo by ma to

lilyianka

hrac, nemozes hned podla seba sudit inych ... ;) ja zase nemam rada kvety v kvetinacoch, rozne orchidei a pod ...

hrac

kytica za 120E ma len jeden vyznam, ospravedlnit sa za vsetku doterajsiu neveru :D za tu cenu mas chatu na vikend kdesi v horach kde cez den mozte chodit na prechadzky a vecer vecerat pri rozpalenom krbe alebo pod hviezdami vedla chaty... ja tiez nie som kyticovy typ, radsej nejaky mensi fikus, sukulent alebo kaktus a nie nieco co vydrzi par dni ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.