Priatel nie a nie mi kupit kvety

Príspevok v téme: Priatel nie a nie mi kupit kvety
lenka5243

Som so svojim priatelom skoro pol roka... momentalne mame vztah na dialku. milujem ho aj on mna, obidvaja to spolu myslime vazne a planujeme spolocnu buducnost.je na mna velmi dobry, nemozem si takmer na nic stazovat. az na jednu vec...Nikdy mi nekupi kvety. preco chlapom nedojde ze zeny miluju dostavat kvety? nemusi to byt draha kytica ruzi...aj v lidli alebo v tescu maju uz teraz cerstve kvety za dobru cenu. uz velakrat som mu to hovorila, vie aky druh kvetov mam najradsej ale nikdy mi ziadne nedal. ani na narodeniny a to som ich tajne cakala lebo som mu predtym hovorila nech mi nekupuje darcek ze chcem iba kvety. je mi to luto naozaj by ma to potesilo... najma teraz ked sme od seba daleko a bolo by to pekne gesto....:(

mate nejake rady ako ste vasho chlapa "nenapadko" donutit uvedomit si ako velmi dokazu kvety zenu potesit a kupil vam ich?

samozrejme ze sa kvoli takejto veci s nim nechcem rozist ake niekedy ked nad tym rozmyslam alebo moja kamaratka dostanu kvety ma to zamrzi....

dakujem za rady

lenka

fero11111

ja som kamoske kupil 30 ruzi a nepohlo to snou :D a kazdy rok jej kupim kvety a nepohne to snou :) proste :) co uz

alibi

hehe a ja mojmu stale hovorim, aby mi kvety nenosil lebo su velmi drahe, ale neda si povedat.... zenam nevyhovies :D

kvietky

no boze, mas rada kvety, ale nie vsetci muzi obdaruvaju svoje polovicky kvetmi, su ovela praktickejsi, keby mal iba tuto chybu, tak to si gratuluj a prestan sa spravat ako male dievcatko, ktore si chce vydupat novu hracku, ked mas rada kvety, ako uz bolo povedane, kup si kvetinku v crepniku, crepnikova, ked sa budes o nu starat, nezahynie o par dni ako ta rezana

lea128

ja som dostala 2 x kvety od terajsieho priatela, dovtedy mi tiez bolo luto, ze som kvety nikdy nedostala ale ked som ich uz dostala uz mam klud a uz ich nepotrebujem dostavat, ani na valentina, to radsej chcem rumove pralinky :D Su zeny, ktore ocenia kvety castejsie...ale je pravda, ze aspon parkrat za zivot chce KAZDA zena dostat kvety od priatela. ( podla mna). Aj ked uplne najkrajsie bolo pre mna, ked priatel odtrhol konvalinku ked sme isli po sade a podal mi ju do ruky, to bol pre mna asi ten najkrajsi darcek vobec :))

Agnes998

Niektori muzi nie su na kvety. Ani moj. Tiez som na narodky kvety nedostala, ale miesto toho kopu inych praktickych veci. Dal mi raz kyticu na Valentina, moc ma vtedy potesil. Tebe ani na Valentina nedal? No asi mu to budes musiet priamo vysvetlit, otvorene sa s nim o tom porozpravat, naznaky nechape.

lilyianka

no asi tvoj chlap na to proste nie je .. a čo ti dal teda k narodeninám? ja som tiež skoro nikdy nedostala kvety ..len raz od kamoša na narodky a teraz som sa od priateľa dostala obrovskú kyticu bielych ruží, ktoré mal už týždeň pred mojimi narodkami zajednané ... takže buď to v tom chlapovi je alebo nie ...

ABC11

ja priatelke kupim sem tam ruzu aj ked nic nema. Uz som jej ale dlho nekupil, asi to napravim. Ale kazdemu muzovi by malo docvaknut a ze aj kvety.

sleeper

A neni ti tých kvetov ľúto? Odtrhnute zomrú. A za aké drahé peniaze ich predávajú. Kúp si sama v crepniku a budeš mať. Alebo chceš radšej umelé? Úbohé kvety.

kablica

tak si kup kvety sama a bud rada.
ine tu riesia, ze ich frajer chlasta, alebo sucha vtaka nad notebookom, ty svetovy mier...

lenka5243

skor nez sem zatiahneme problematiku svetoveho mieru by som chcela iba poznamenat ze kytica z lidlu bol iba priklad ze nejde o to ze od neho chcem obrovsku 100eurovu kyticu ruzi takze peniaze by nemali byt ospravedlnenie preco ma nepoteis ked vie ze by ma to potesilo