Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mononukleoza

Príspevok v téme: Mononukleoza
kluoza

Dobrý deň chcel by som sa spýtať že ako je možné, že 1 večer som bol s priatelkov von bozkávali sme sa všetko a keď som už večer prišiel domov tak mi píše že ju neskutočne bolí hrdlo a podobne tak išla k doktorke a tam jej zistili mononukleozu ako to že to nemám aj ja ? A môže ma tým nakaziť aj po dákom určitom čase napríklad po 3 týždnoch liečby ? Ďakujem za odpovede

RNG

Mono je vysledok premnozenia virusu EBV, ktory dnes zistili v malych mnozstvach az uz 98 % americkej populacie, njme na nervovych spojeniach, a zrejme je to podobne aj v Europe. Malemu mnozstvu sa telo zrejme vie ubranit a drzat ich v sachu, ale masivna davka moze pre niekoho obranny system byt privela a choroba prepukne. Preto tu znova a znova trubim, je dobre si zvysovat viralnu imunitu, lebo je coraz viac a viac virusov rozsirenych a coraz viac ich nosime aj sami v tele. Ako na to pozri cez Google.sk pod rng herpes, kde uvadzam plno doplnkov na to. Mono poskodzuje znacne pecen, takze sucastou liecenia ma byt aj regeneracia pecene protokolom dr Berksona.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mononukleoza - Fórum - ZDRAVIE.sk