Chlapčenská postava

Príspevok v téme: Chlapčenská postava
marruška

Trápi ma moja postava :(. Som síce štíhla-taká akurát, ale mám malé prsia a tučné nohy.Mám miery 83-64-90 a chcela by som ženskejšiu postavu-pribrať aspoň na prsiach. Športujem pravidelne asi rok, venujem sa bodyrocku, skákaniu cez švihadlo, posilovaniu, stepper apod. Takže mám formovanú postavu, akurát lýtka mám stále mäkké a neviem z nich zhodiť. Ked som brala HAK tak som pribrala ale najmä na bruchu-vyzerala som ako pavuk :D. Bola som však s prsiami spokojna. Viem že lokálne sa nedá pribrať zaujímama však názor žien ktoré majú tiež chlapčenskú postavu. Ak ste časom pribrali narastli vám aj prsia? ako ste pribrali?ja jem kolko chcem-snažím sa však zdravo a nepriberiem-zároveň ak si stravu strážim ani nneschudnem. dik za rady

treushit

myslím si tuctový typ, typické pre ženy ak su štihle že maju male aleabo žiadne prsia a nohy že máš hrubé to je tiež typické to aby si vládala vynosit plod ak raz otehotnieš s tým nič neurobiš, ibak sa naučiš oblečením vynosit plod.Geny su geny.Ja poznám ženu čo má spáratka stehná a brucho ako bomba.niekto má štihly driek ale statné stehná atd to je ako ked je viac druhov ošípaných niekto je taký typ iný taký nič s tým nespravíš dannosti ........

marruška

v H&M ak nájdem peknú pushupku tak nemajú nikdy moju veľkosť :(. Vždy vidím len velkosti 75A/B a nikdy nie 70A/B

laurora

Hlavne si nekupuj podprsenky cez internet, lebo dobru podprsenku si musis vyskusat ci ti fakt sadne. Ja si rada kupujem podprsenky v Intimssimi Hoci kupit za viac penazi, ale poslednu kvalitnu mam uz odtial 4 roky a je vzdy skoro ako nova. Ale tiez som pocula, ze aj H&M ma dobre podprsenky. Nespokojna som bola s New Yorker a Gate, to su pre mna velmi nekvalitne obchody takmer na vsetko...

Maoam

marruska, kedze mas utly chrbat a si nizsieho vzrastu, bud rada, ze nemas C-cka, pretoze by to bola pre teba zataz, ver mi...

ja mam mensie dvojky (mala som uz trojky, ked som brala rok a pol kortizon) a bolo to hrozne, proste zataz, tiez mam utly chrbat a len o par cm viac ako ty a som stihlej postavy

dobra push-upka vie robit fakt divy :-) a ak mas pekne (hoci mensie) prsia a su zdrave, tak neries...aspon ti neovisnu tak lahko :D, je to vyhoda, no a mozes nosit vela veci, ktore zeny s väcsimi prsiami nosit nemozu a k tvojej postave proste viac pristanu jednotky alebo dvojky - myslim si, je to prirodzenejsie proste

a skus aj H&M, maju super push-upky

laurora

Podla mna chlapcensku postavu ma zena vtedy, ked nema pekny stihly pas a ani pekne zenske boky, podla tvojich mier by som to nenazvala chlapcenskou postavou...A ta push -upka je skvela vec! Totiz nie vzdy ide o velkost prs ale o ich tvar, ked maju prsia dobry tvar, vtedy v podprsenke vyzeraju skvelo a netreba ani ziadne silikony...

marruška

Stále dúfam že mi prsia narastú-každá žena v rodine má aspoň C-čka :(.
Skúsim sa pozrieť v Takku tam som nikdy nepozerala podprsenky.

Maoam

fuuuuu, musis skusat, dobre push-upky najdes aj v H&M, New Yorker atd, nestoja vela, aj v Takko sa daju najst niekedy pekne kusky a cenovo velmi dostupne, vzhladom k tvojim mieram teda asi 70A, s push-up to bude vyzerat ako mensie B-cka, co je OK

no a ak vazne uvazujes nad silikonmi, je to na tebe, osobne to neodsudzujem, ak ma baba kvoli prsiam velky komplex, pripadne po par odkojenych detoch, to uplne chapem, akurat to stoji dost, takze to asi potrva, kym na to nasetris no

skus zatial tie push-upky

marruška

som drobná mám 160 cm. Tak rozmýšlala som o silikónoch ale to ešte potrvá kým si na ne začnem šetriť :)). Nemáš skúsenosti s nejakými kvalitými pushup podprsenkami? Mala som väčšinou značku Lormar ale nemajú obvod 65 takže po pár vypraniac sú mi veľké na obvode a nedobre držia prsia. Nosím podpsenky veľkosti A väčšinou.

Maoam

tretia moznost -zmierit sa s tym, 83cm nie je vobec az tak strasne malo, to su ca. mensie dvojky, tak akurat...nie kazda baba ma geneticky väcsie prsia, si stihla, takze pomerovo to moze vyzerat uplne OK, akurat neviem, aka si vysoka, je rozdiel, ked mas 165cm a ked mas 180cm na tieto miery, tak to mozes este doplnit