Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chronický neúspech

Príspevok v téme: Chronický neúspech
lorrines

Ludia, velmi ma zaujima vaš nazor. Mám 21 rokov a zatial som mala 3 vzťahy. Každý jeden vzťah mi skrachoval ešte pred tým ako sme boli spolu pol roka. Ja to už nedokážem pochopiť, kedykolvek sa aj pokusim o niečo, aj ked len randenie...nikdy mi to nevyjde...začínam rozmyšlať či to už nie je nejaka karma alebo čo...aj ked neviem za čo by som to mala...veríte na takéto niečo?
Alebo len prosto nemožem natrafiť na toho pravého?
Nemám problem s ludmi...ostatní mi hovoria že som velmi milá priatelska, nie som žiarliva ani nič...dnes som zažila ďalší rozchod a ..už ma to prinutilo zamyslieť sa nad všetkym

lorrines

Dakujem vam za povzbudive slova... asi máte pravdu, že proste som zatial nenatrafila na nikoho normalneho (pre mna) ale...už som skušala tolko krat aj rande alebo tak a vždy to na niečom zlyhalo, často ani neviem na čom...
Budem dufať že sa situacia zlepší

Agnes998

Urobila si dobre ze si tie vztahy ukoncila po kratkom case ak sa tam vyskytli take zavazne dovody, vzdy je lepsie zist z kratsej cesty. Mnohe to nedokazu, ostavaju v takych vztahoch aj roky, stale dufaju, ze sa zmeni. Nakoniec skoncia uplne zdeptane. Si snad horsia ako ony? Nie si! Ty to robis lepsie. Si este velmi mladucka, ten pravy skor ci neskor pride.

Luciinka

Moja kamarátka to mala tiež nejako podobne, každý vzťah ktorý mala jej nevydržal viac ako 3-4 mesiace. Vždy to boli rozchody z jej strany pretože vždy našla nejakú chybu v tom chlapcovi ktorú proste nevedela zniesť. Teraz má frajera skoro rok a pol a je šťastná prešťastnááá :) .. proste si nenašla ešte toho správneho, ale on raz určite príde :)

lilyianka

neviem, nepoznám ťa, viem hodnotiť len na základe toho, čo si napísala a to je málo .. ALE myslím, že ak by si si hľadala zámienky, prečo vo vzťahu nebyť, neboli by to takéto závažné veci .. skôr by to boli úplné prkotiny, ako že sa t nepáči jeho účes, ako sa oblieka a pod ..to som si vymyslela najväčšie také blbosti čo ma v rýchlosti napadli ... nemyslím si, že by si v prvom naschvál hľadala tú žiarlivosť, proste tam bola a v druhom niečo čo robí a nie je správne .. zatiaľ si len mala smolu ..a pri treťom, hold, ak ťa niekto neľúbi a nájde si inú, s tým aj tak nič nespravíš .... a bola len hlúpa zhoda náhod, že pri všetkých troch to trvalo necelého polroka ... hlavu hore a bude lepšie .. si mladunká, budeš aj ty s niekým šťastná ...

lorinnes

lilyianka dakujem ti, potešil ma tvoj prispevok, je pravda že nenecham si skakať po hlave a netrapim sa vo vztahu, ale dost sa uz trapim tak celkovo preto...neviem či nie je niečo zle so mnou, ale snažím sa...ako povedal p.d. že bohvie či si nehladam zamienky..naozaj nie...vždy som sa to snažila nejako riešit ale ked sa nedalo, tak sa nedalo...

lilyianka

všetky dôvody na rozchod z tvojej strany, boli dobrými dôvodmi .. ak niekto priveľmi žiarli, nie je to dobré, takisto ak má prsty v niečom nelegálnom ..musíš to brať tak, že si sa snažila,ale bohužiaľ to nevyšlo..dala si dotyčným nejaké ultimáta, ktoré neboli schopní dodržať a preto si to skončila ..si proste rázna osoba, ktorej chlap nebude skákať po hlave a to je aj dobre .. nenecháš so sebou zametať a netrápiš sa vo vzťahu ... natrafila si zatiaľ len na samých zlých, ale raz príde ten pravý ... všetko chce svoj čas

ambrozia

lorinnes, zdá sa, že si vyberáš nesprávnych mužov.Ale neboj sa, si mladá, ten správny muž sa určite časom nájde.

lorinnes

Prvý dovod bola žiarlivosť z priatelovej strany...prehnaná naozaj...
Druhý rozchod bol lebo priatel začal šlapať v niečom nelegalnom, dala som mu ultimatum aby prestall..neprestal
No a dovod dnesneho...našiel si inú, podstate staršiu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chronický neúspech - Fórum - ZDRAVIE.sk