Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemozem sa nadychnut

Príspevok v téme: Nemozem sa nadychnut
deep breath

Ahojte, mam taky cudny problem s dychanim..
stalo sa mi to prvy krat asi v decembri/ januari ked som mala skuskove obdobie (chodim na vysku)a trvalo to asi 2-3 tyzdne..
ide skratka o to, ze sa neviem akokeby zhlboka, poriadne nadychnut, asi tak ako ked si clovek zivne a vtedy ten nadych ide akoby z brucha..stale mam pocit a uzkostlive nutkanie o ten hlboky nadych az tak ze takmer kazdu sekundu sa o ten nadych pokusam ale niekedy mi to nejde, inokedy zas ano, kazdopadne to vzdy robim..a teraz neviem ci to je len dosledok psychickeho vypatia (skusky), ze som v strese a nervozna a teda je to len ozaj nejake nutkanie to stale robit (pokusat sa nadychnut), pricom by som to ani nepotrebovala ALEBO naozaj dycham povrchne a nespravne a moje telo si ziada zmenu, teda dychanie zhlboka aby sa vzduch dostal poriadne do pluc
ako som pisala v zime to trvalo nejaku dobu ale potom to prestalo no teraz sa mi to vratilo
asi to bude mat nejaky suvis so skuskami, lebo teraz ich opat mam, len momentalne neprezivam nejake stresy takze neveim ci to je nieco hlboko zakorenene alebo co...je to velmi otravne pokusat sa kazdych niekolko sekund nadychnut, v zime ma uz z toho zacalo boliet v oblasti rebier..
niekedy si aj uvedomim ze takmer vobec nedycham, akokeby som dych zadrziavala, resp. dycham velmi plytko, cize potom je logicke ze sa telo pokusa o ten hlboky nadych podobny zivaniu..no aj uz neviem
nemate s tym nikto skusenost? nejake rady?

Lulita

no je to pravdepodobne ta hyperventilacia aj m ne sa to stava a vtedy niekedy plasim, ci nemam nieco s plucami, kup si magnezium a
Q 10 to neuskodi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemozem sa nadychnut - Fórum - ZDRAVIE.sk