Pomaha antikoncepcia na silne vytoky?

Príspevok v téme: Pomaha antikoncepcia na silne vytoky?
mariena1

dobry vecer

chcem sa opytat, ake skusennosti mate s antikoncepciami, lebo neustale bojujem so silnymi zapach. vytokmi, ktore mi zneprijemnuju zivot a chcem sa opytat ci je mozne ak by som si na pol roka predpisala antikoncpeciu, ci by mi to pomohlo alebo ci by sa to zmernilo trosku, robim si stale vyplachy ale su ucinne len na 2tyzdne pouzivam Rosalgin Easy odporucany genekologickou, a tiez mi povedala ze mam dobre vysledky z vyteru tak sa nemusim bat ze to nevadi ked mam uz necely rok tieto vytoky..cudne nie?

odpovedam

kapala, ty o sebe pises v tretej osobe? si inak ok? ;-)
a mimochodom, porusujes pravidla fora, ked tu robis reklamu.

odpovedam

Antikoncepcia praveze zvysuje riziko vzniku mykozy. Cize ako baby radili, ostat bez HAK a liecit celkovu imunitu. Nielen capikmi, ale aj cez entericky uzavrete probiotika, prebiotika a colostrum. Inak to nema vyznam. Hlavne neber probiotika bez prebiotik. Vyhodis zbytocne peniaze.

Cindy35

atk ti na to nepomoze, skor privodi ine problemy.
skus Gyntima probiotika capiky, su fakt dobre. ak mas aj bakterie, skus ich Forte, na vylepsenie ph stacia obycajne
treba posilnit imunitu celkovo, preliecit partnera, zehlit spodnu bielizen, nenosit tanga atd. atd. kopu rad, ktorych je plny internet

akinom007

No to rozhodne nie ! Antikoncepcia ti výtok ešte zhorší brala som 4 roky a problemy s vytokmi som mala po celu tuto dobu cca každý mesiac-dva

pia

lekari cedia taky velky prd...ja mam tiez vytoty, stale nejaka bakteria alebo sem tam kvasinka a vraj je to ok...intimkami si uz mozem vytapetovat dom :(

kablica

HAK na zapachajuci vytok urcite nepomoze. Jediny vytok, ktory moze odstranit, je predovulacny priesvitny, riedky tahavy vytok, ktory je vsak uplne normalny a fyziologicky