Norethisteron (liek na oddialenie menstruacie)

Dada444

Blondula ty asi patriš tiež medzi tie ženy ktore za každu blbosť idu rozťahovať nohy ku gznekologovi. Ja som rada ak tam isť nemusim a aj som rada že predavaju norethisteron aj bez predpisu. Ale niektore žany su radi ak ich obchytava cudzi chlap aj kvoli takej pičovine ako je norethisteron.
Laurina22 staraj aj ty o seba a je to každej vec či si to kupi bez predpisu alebo pôjde s radosťou ku gynekologovi. A ak bude mať niektora z toho zdravotný problem tak jej vec, nie je to tvoje telo tak nech ťa to netrapi.
Končim už sem nepridem lebo nemam rada ak sa niekto stara aj do takých bezvýznamných veci ako norethisteron bez predpisu akokeby išlo o kokain.

Laurina22

A ja som to pisala na teba si myslis?Bolo to vseobecne.Ale trafena hus zagaga.

Kazdopadne,neviem,ako je mozne,ze Vam hormony davaju bez predpisu.

Dada444

Laurina22 žiadne escapelle nežeriem a ani nesexujem pretože nemam priatela. Norethisteron sa hocikedy predaval a aj sa bude predavať. A ak by to bolo tak velmi škodlive tak by to volne nepredavali v niektorých lekarňach. Dokonca sestrička z gyn. amb. mi dala typ kde si to môžem kupiť bez receptu. Na jednu lekareň to pôjdete požalovať a na dalšich 20 to budu predavať nadalej. Či už na strednom, východnom alebo zapadnom Slovensku.

Laurina22

No Blondula tak teraz si to presne trafila.Tak tak.

Zerie HAK,sexuje s prezervativom,po sexe si buchne Escapelle a ked sa jej potom posunie cyklus,ide si kupit Norethisteron do nakupneho centra bez receptu,lebo ved ide na dovolenku,kramovat nemoze.

Krasa.

blondula

dada....nechcem si zastavat nikoho,ale v tomto pripade ma tpch pravdu !!! skor ty mne pripadas este hlupucke zienatko ! ja radsej roztiahnem tie nohy na koze,aspon ma prezrie ci som v poriadku.vy niektore mlade aj beriete HAK,aj sexujete s gumov,aj sa neurobi,alebo sa vystrieka na brucho a aj tak pre istotu zerete Escapelle,co keby nahodou :DDDD nenarazam na tebe,ale teraz pravdu nemas !!!

Laurina22

Dada ale ty nerozumies,ze je to protizakonne?Riesi sa tu princip,nam je uplne ukradnute,ze ty si rozhadzes cyklus.

V tomto state je taky bordel,ze zachvilu si aj morfium v naplasti pridem vypytat ako teply rozok a bez problemov mi ho daju.

Dada444

Tpch
myslim že je to každeho vec, či si kupi norethisteron bez predpisu alebo pôjde najpr rozťahovať nohy ku gynekologičke. Je to tvoje zdravie? Tvoj rozhadzaný cyklus? Ty ak chceš daj si to na predpis. Ale ja nemam naladu vždy postupovať prehliadku len kvôli norethisteronu. Uživam ho raz za rok cez dovolenku a nemienim isť čakať dve hodiny ku gynekologičke a podstupovať tu trapnu prehliadku.
Ty fakt nemaš čo robiť v živote? Len čakať na nejaku priležitosť kedy by si mohla isť na niekoho požalovať. Staraj sa o seba, pripominaš mi nejaku 70 ročnu klebetnicu z dediny, čo čaka len na vhodnú príležitosť kedy komu spraviť slovne zle.

hmmmmmmmmmmm

vsak, ani ja:-)tu sa ludia pytaju na nazor,ci si to dat predpisat, neradim ludom, ktori si to chcu kupit, kedze ako hovorim,su tam kontraindikacie!

hmmmmmmmmmmm

laurina, cyklus ti moze rozhadzat x veci,od infekcie, cez stres!ja len pisem,ze KED SI ZDRAVA JEDNO UZITIE NORETHISTERONU TI NEUBLIZI TAK ABY TO MUSEL RIESIT GYNEKOLOG.a mam taky dojem,ze som pouzila nespravne slovo, rozhadzat..