Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo chcú ženy od mužov počuť

poPotvorka

mna uplne polozi ,ked mi vysvetluje co sa deje v motore auta .... vtedy len sedim ,nechapavo hladim a chvalim HO (co vsetko vie) !!!
inak nic take vzacne neocakavam od muzov ...je mi fajn ,ked sa okolo mna tocia ,ocakavania nemam ziadne

pompomka

podla mna ked uprimne je tebou tvojou bytostou očarený a ked pove milujem ta a podla toho sa správa nie je mu jedno ako sa citiš atd a snaži sa ti pomoct.Najlepšie ked je chémia medzi oboma vtedy to iskri aj bez slov su objaa omámený druhým netreba hovorit

sleeper

No neviem Mimulus, buď som nechapava ja, alebo ty, lebo som si to prečítala štyrikrát a netuším čo tým chceš povedať.

Mimulus

sleeper - nič v zlom ale je veľmi vysoké percento, že ak by si počula práve tak by si počula aj: ,,Počkaj tam mňa (nejaké mužské meno), len to vysvetlím starej,, :D

sleeper

Ja by som chcela počuť : zlatko, už som upratal celý byt, umyl okná, nakúpil, bol na poste, treba ešte niečo, či len ti dám masáž a spravím večeru?

pajac555

Aky mate nazor,ked teraz bojujem o jedno dievca prejavujem jej city, ale poslednej dobe je uplne chladna vobec ma ani nepodrzi mam zle obdobie..mam sa nanu vykaslat alebo ako dalej

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo chcú ženy od mužov počuť - Fórum - ZDRAVIE.sk