Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo chcú ženy od mužov počuť

Blondula

mne je uplne jedno ako to chlap mysli a co sa mu v hlave "honi"....ale kazdy prijemny a samozrejme pozitivny kompliment na moju osobu sa mi paci :D :D vadi mi akurat to pocuvat furt dokola!

Prezývko55

jajak -> hej prv utla kaviarnicka potom nejaky ten malinkaty blowdzobicek.

Znie to uchylne.

A ktomu najstastnejsiemu muzovi pod slnkom, mlada mi povedala ze za toto by sa bud smiala alebo ti jednu tresla :D.

Tak neviem no.

To su take okopirovane frazy ze koniec.

jajak

Agnes, tebe by som sa prihovoril slovami - Slecna prepacte, ze sa vam prihovaram, ale mozete si za to sama, lebo z vas citim zvlastne vyzarovanie, ktore musime spolu prebrat tu za rohom v takej malej utulnej kaviarnicke :)

Agnes998

jajak: u mna by to nezabralo, lebo hned v prvej vete sa muz prezradi ze nic ine ako fyzicka krasa ho nezaujima, ze moze byt hlupa pipina, mat neznesitelnu povahu ale to je uplne jedno. A tiez tym prezradi to, ze ked stretne nejaku krajsiu, tak pojde zas za nou. Nestaly, nie prilis inteligentny a nevhodny pre vztah.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo chcú ženy od mužov počuť - Fórum - ZDRAVIE.sk