Čo chcú ženy od mužov počuť

flegma

i tak cakam, ze sem dobehne vemeno alebo jemu podobny a zahlasi, ze jedine, co chcu zenske pocut od chlapa, je jeho PIN kod ku kreditke

Lunieta

Agnes988 - to áno, ale musíš uznať, že žena, ktorá sa príliš stará o svoj zovňajšok si akoby nepriamo "vyžaduje" takéto komentáre, chlapi majú proste iné zmýšľanie, myslia si, že si týmto spôsobom priam vyžaduje komentáre a lichôtky daného druhu, aj keď v podstate sa chce páčiť sama sebe.

Agnes998

Tak moja kamoska co teraz randi a dost dobre vyzera odpalkovala uz viacerych zaujemcov, casto prave preto, ze velebili jej vzhlad. Ona rada dobre vyzera, rada sa paradi, maluje, ale aby chlap nedokazal na nej najst ziadne ine plusy len toto, to ju hned odradi. Neznasa oslovenie fesanda alebo sexica. A myslim, ze nie je jedina.

ebi7777

ja osobne neznášam takto umelo vymyslené lichôtky, ak ti to ide od srdca tak prosím hovor jej
ale takto???
nemám to rada, ak je to iba klamstvo, aby si ju dostal, dotyčnej iba ublížiš, a to asi nechceš

Agnes998

No presne tak, lichotky. Ale ja osobne nemam moc rada lichotky na vyzor, trocha moze byt, ale nie prehnane, lebo potom mam pocit, ze ma chce len pre vyzor a ze to nie je chlap na dlhodoby vztah, na cely zivot a ze je moc povrchny. Poznam baby co to beru uplne rovnako. Skor take lichotky ako "si uzasna, je mi s tebou moc dobre, taku zenu ako ty som vzdy hladal, si ina ako ostatne, velmi dobre si s tebou rozumiem, paci sa mi tvoj zmysel pre humor, pacia sa mi tvoje vlastnosti (vymenovat ktore), chcem s tebou zostarnut, chcem si s tebou zalozit rodinu). Tie posledne dve vety urcite nie pri baleni, to odradi, to az pri dlhodobejsom vztahu.