Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa odvazit povedat priatelovy co ma trapy

Príspevok v téme: Ako sa odvazit povedat priatelovy co ma trapy
POMOC-POMOC

Ahoj, potrebuje vazne nejaku dobru radu :D som sice zena :P ale proste neviem povedat (alebo vysvetlit, alebo asi lepsie povedane sa bojim :) ) svojmu priatelovy co mi vadi a kde spravil chybu. Len mu to poviem tak oklukou ( ako ,,macka okolo horucej kase,, ) ale nepoviem mu presne ( alebo mu nevynadam presne :) ) co ma trapi - a potom som samozrejme ja ta zla aj ked viem ze to vobec nieje pravda. V duchu si tak hovorim co by som mu najradsej povedala ale ked pride na lamanie chleba tak proste to dajako nevyjde.
ZA KAŽDÚ RADA ĎAKUJEM - tento moj problem ma veeelmi trapi :/

MultiLevel

kolko mas probuh rokov?
Ak si dospela zena a s tymto muzom spavas, ako je mozne ze sa mu nieco hanbis povedat???
Otvorene, nabrat odvahu, silu...neviem ako sa to robi...ako sa nabera odvaha. Pre mna je moj priatel najlepsi kamarat, cize niekto pred kym nemam problem rozpravat o hoci com. Kamaratke by si sa zdoverila a priatelovi nie? Prosto sa postav, chod k nemu a povedz mu to...

POMOC-POMOC

sorry za gramaticke chyby ale teraz vobec nerozmyslam nad gramarikou...a ani com si tie ,,hrubice,, dajako nevsimala

ta3

asi ste spolu kratko a nie je medzi Vami uplna dovera, ked s tym mas problem
zakladom dobreho vztahu je komunikacia, tak sa premoz a vsetko mu to pekne povedz, ale priamo, muzi naznakom velmi nerozumeju

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa odvazit povedat priatelovy co ma trapy - Fórum - ZDRAVIE.sk