Priateľ sa mi vyhráža

Príspevok v téme: Priateľ sa mi vyhráža
fearful

Ahoj, mam problem s priatelom, s ktorym som len kratko, asi 3 mesiace. Myslela som si, ze je vsetko v poriadku, ale asi stracam ruzove okuliare a zacinam si vsimat jeho netaktne a nepekne spravanie voci mne. Aby som to skratila, som typ dievcata, ktore rada podpichuje ostatnych a posmieva sa im, priznavam, ze to robim aj priatelovi. Aj napriek tomu si nemyslim, ze si zasluzim aby mi naznacoval, ze ma udrie a vyzameta so mnou zem. Mozno to len zbytocne zvelicujem a prehanam, neviem. Mam cakat kedy sa slova zmenia na skutky? Alebo to ukoncit aj ked on tvrdi, ze je to len zo srandy, ze to nemysli vazne?

kiss6666666

zavisi aj od toho ake utahovanie, ak je toho moc alebo sa to osobne dotyka tvojho priatela necudujem sa, sice silne slova ze ta zbije a pod....ale mala by si sa ty hlavne zamysliet nad sebou...a aby sa aj ostatni ludia neskor neobratili proti tebe....na kazdeho dojde...a este ti to asi dostatocne nikto poriadne nevytmavil

Lulita

nie kazdy ma na take pevne nervy na posmievanie, niekto odide, lebo s debilom sa bavit nebude, iny chyti amok a povie, co by s tebou najradej urobil, musis sa trosku zmenit, lebo ludi ak sa to podpichovanie dokolecka opakuje vytaca, ani teba by to z dlhodobneho hladiska nebavilo

Sisi111

Tak ty priateľa podpichuješ, vysmievaš sa mu a čakáš že on k tebe bude milý, dobrý? No asi že nie...

Zmeň svoje správanie, nepodpichuj a myslím že ani on sa ti nebude ,,vyhrážať"

Agnes998

Ty sa vysmievas ludom, v podstate ich ponizujes a potom sa divis, ze sa k tebe priatel nechova jak k princeznicke? Ako nehnevaj sa, ale to je k tebe este dobry!

Mimulus

NO čo už - ak niekto nechápe, že každá akcia vyvoláva reakciu tak nech s tebou kľudne vyzametá podlahu!
Agresivita a hormón testosterón sú u každého človeka na inej úrovni. Každý človek má určité prirodzené hranice a ak niekoho ponižuješ tak sa nečuduj, že ti niečo také už povedal.
Existuje veľmi jednoduché riešenie - ty si prestaneš z neho robiť srandu a on s tebou nepozametá dlážku.

fanny

robit si srandicky z inych ludi je nieco ine ako pouzivat jazyk typu, ze ta udrie .......
To moze byt skryta agresia, ktoru zatial uvolnuje len slovne. Moze sa ale stat, ze v nejakej situacii (alkohol...)strati sebakontrolu a nalozi ti poriadne.
najlepsie by ho bolo treba nechat..totiz to nie normalny slovnik, je tam citit nejaky problem, agresiu , ako som pisala.
Mozes sa trochu povyzvedat na jeho spravanie, reakcie, predosly vztah...ale to na veci nic nemeni - zacat rozmyslat o buducnosti