Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem so zrakom

Príspevok v téme: Problem so zrakom
divookymoody

Dobry den, pred nedavnom (max. 2-4 mesiace dozadu) som akoby zacal mat rozmazane videnie, resp. zhorsilo sa mi zaostrovanie. Mam 20 rokov, okuliare nosim od 3 so stalymi dioptriami 1,5 na lavom a 1 na pravom (kvoli miernemu skuleniu). Inak som nikdy s ocami problem nemal, videl som bez problemov aj bez okuliarov, dokazal som bez nich aj sportovat,... Lenze nedavno som spozoroval, ze text a aj predmety, ktore su dalej zacinam vidiet trochu rozmazane (napr. reklamy, ktore su dalej, billboardy,...). Zacal som si to vsimat najma na prednaskach, kde som sedaval niekde za polovicou a zo zaciatku som nemal ziadny problem citat text, asi tak od polky semestra sa mi uz ale lepsie cital bez okuliarov, kedze tak vidim ostro. Alebo aj ked pozeram na monitor a pozriem sa odrazu von oknom na billboard v dialke, s okuliarmi mi chvilku trva kym zaostrim a aj tak vidim trochu rozmazane a bez nich mam zaostrene hned a bez problemov. Zahada pre mna je, ze sa mi to nedeje stale, proste niekedy citim, ze aj s tymi okuliarmi vidim tak ako som videl, ze nevidim rozmazane, akoby sa tie chvilky striedali :). Ano, viem, ze najlepsie bude, ked pojdem k ocnemu, to aj po skuskach planujem, len chcem vediet ci ste sa s niecym podobnym aj vy nestretli, prip. rady, nazory. Dakujem.

V0rT3x

Dobrý deň,
Ja mám problém zo zrakom odvtedy ako som sa pozrel do slnka, a furt vidím jeho obrys už 2 deň. Zmizne to ?....Regenujú sa mi oči tak ako boli, či je to vážny a neopraviteľný problém ? Žiadam o pomoc !

RNG

Unaveny zrak a svaly, co ovladaju sosovku su nie schopne zaostrovat. Pomaha ocna gymnastika, tj kazdych 5 minut zdvihnes oci z pocitaca a uprene sa pozries na nieco ovela vzdialenejsie. To zlepsi cirkulaciu v oku, odbremeni strpnute svaly na sosovke pripadne aj pocvici zrenicku
Niekedy je to aj vysledok nekonecneho stresu, v ktorom zijene, preto kazdemu odporucam sa destresovat, stres je zabijak a v konecnom vysledku, ked sa nesnazis destresovast vedie alebo prispieva k stovkam zdravotnych problemov. Viac na to pozri cez google pod mojim nickom a slovami stres a tiez spanok, lebo tieto dve uzko so sebou suvisia

Baška24

Dobrý večer.Včera som začala mať problémy so zrakom.Nebolí ma hlava ani nič,ale večer,hoc mám zasvietené velke svetlo,sa mi rozmazávaju písmenká v knižke a nevidím ale na PC je všetko v poriadku.Naopak ccez deň je všetko v poriadku.Ide o to,že problém mám len s ľavým okom a aj to mám pocit že nie s celým.Ako keby polka oka večer nemala chuť poslúchať.Stalo sa vám také niečo? Prosím poraďte.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem so zrakom - Fórum - ZDRAVIE.sk