Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako stiahnuť čiernu farbu z vlasov

Sisi111

No ja som si ich nafarbila 1x...teda s farbami som čo to robila už aj predtým ale potom som si nechala svoju prirodzenú farbu (niečo medzi orieškovohnedou a ryšavou - veľmi pekná ale holt, ktorá ženská je spokojná s tým čo jej matička príroda nadelí?) ale prehrala som stávku tak som išla na mortišu - do čierna. Ale teraz stávka splnená a ja chcem svoje vlasy naspäť

ciernevlasy

pompom ty ako o com tocis? :D
Sisi, kolko rokov si farbis vlasy? Ja mam kamosku, ktora si dala farbu stiahnut u kadernicky, no vlasy sa jej velmi oslabili.
Ja som mala cierne vlasy farbila som si ich 4 roky, no stacilo mi leto dovolenka pri mori a praca v lete vonku a farba sa mi do znacnej miery vytahala za 5 mesiacov. Potom som si nafarbila vlasy na strednehnedo a hoci bolo vidiet sem tam tmave aj svetlejsie vlasy,nebol to velky kontrast, lebo sa mi postupne farba zmyvala. Ja na tvojom mieste by som si teraz vlasy nefarbila a v septembi si nafarbila na hnedo...

pompom

Bola som v ladernictve a dala mi effesor cela farba mi zisla dole teraz mam svoke povodne tmave vlasy.a prestante mi kutrat v mobile.toto su moje povodne tmave vlasy.povodme mam ich yakmer cierne a chcem ich mat svoje povodnr nic na sebe nebud menit pretoze neplanujem pracovat ako urva na nete ani v zivote

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.