Sklamanie

Príspevok v téme: Sklamanie
Msaska

preco niektori nemaju na to gule aby povedali alebo aspon napisali je koniec nebavis ma nudis ma alebo mam inu ?!
preco proste zacnu ignorovat, pricom ich dlhorocna partnerka stoji pri nich aj v zlych casoch..
ju ignoruju ale kamosky ktore spozna za pol hodinu su hned pridane na uzasnom facebooku pricom ked sa da na email svojej frajerke neodpise..radsej riesi vsetko ine a hlavne ine slecinky asi ..
co je toto za logika ?!

to uz fakt neexistuje na tomto svete niekto cestny ?? kto neklame..

Msaska

ja viem ze pride cas kedy budem lutovat stratene minuty ktore mohli byt vyuzite inak ako trapenim..
ale teraz nemam pri sebe nikoho kto by ma podporil..nikoho kto by ma nakopol.. ist dalej a nemysliet na tieto zle veci..
ale proste..neviem sa sama vzchopit a ta bolest je tak velka ze nemam chut uz dalej to znasat

Maoam

lebo je strasne nezrely a hladka si Ego, preto...

a zrejme ma nulove EQ, proste este na teba nedorastol, vnutorne....

sustred sa na seba, skola = investicia do TVOJEJ buducnosti a do seba samej, snad to neobetujes kvoli nejakemu debilovi....ja viem, ze ti je hrozne, ale skus sa zmobilizovat, aj ked je to tazke

prekroc vlastny tien, posunie ta to vpred, drzim ti silno palce a tu skolu das, casom to bude lepsie a lepsie a raz sa sama seba budes pytat, preco si sa kvoli takemu magorovi trapila

Msaska

problem je ze som psychicky na dne..nemozems a sustredit.. na pracu do skoly bakalarku co je dost velky problem..nedokazem sa pretvarovat ze som fajn pred ostatnymi ..

on si to neuvedomi ..aj ked sme mali problem chcela to vyriesit len ja.on radsej siel na party a bolo ..

sprava sa tak ako keby ja nieco urobila.. zla som aj za to ze som chcela vediet dovod pricinu..
pisala mu sms..ja viem ze mu nemam ozyvat ani nic ..ale nejde to ..
preco je to tak lahke pre niektorych ludi ?

Maoam

nie v tebe je problem, aj ked ta to logicky velmi boli a plne chapem tvoje pocity

je to strasne blba skusenost, ale chyba je na druhej strane - v nom

poviem ti na to len tolko - nechaj ho odist s tym, ze nech je s tym, v tom, co si vybral - niekedy je to pre tych ludi ten najväcsi 'trest', niektori si dodatocne uvedomia, co /koho stratili ale uz je neskoro

nebol to ten spravny clovek pre teba, je ta skoda pre takeho, neboj, preboli

Msaska

nehovorim ze to bol super uzasny vztah..
boli tam problemy..ale vzdy sa vyriesili ...alebo sa aspon nieco riesilo ked ten problem bol.. alebo som chcela to vyriesit ked bol problem..
a zrazu z nicoho nic. len tak bezdovodne bez problemov .. nic tomu nepredchadzalo .. no asi nejaku si nasiel alebo ja uz neviem ..nezasluzim si ani vediet dovod ...

Maoam

stalo sa mi to tiez, je to velmi blba skusenost, ale tak aspon vies, s kym si mala tu cest, co uz, nie je to tvoja chyba, aj ked to boli, proste si prisla na to, aky ten clovek je, to je cele...

ludia sa vzdy ukazu v kritickych a vypätych situaciach a celkovo si nerob velke iluzie, budes zazivat permanentne sklamania

Msaska

vsetko bolo vporiadku .. este ho podporujem a stojim pri nom a zrazu bum ..ignoracia ? po niekolkych rokoch ?!
a dovod ? - nechce sa uz trapit lebo fungujeme zle.. a tento dovod som si musela doslova vyprosit ..
z nicoho nic ?? jebe uz vsetkym ?

Maoam

slaba osobnost, neschopna ferovosti a bez respektu a ucty voci tomu druhemu

ferovy clovek s chrbtovou kostou sa vzdy rozluci ci nieco ukonci zasadne osobne, medzi 4 ocami + s vysvetlenim PRECO

vsetci ostatni - na tych mozes zabudnut, nemaju na to, nestoja za to,kasli na nich, bud rada, ze ich nemusis uz ratat medzi svojich 'priatelov'

Mimulus

Komunikácia :( Dnes už ľudia medzi sebou nevedia komunikovať a problémy za nich väčšinou riešia ich rodičia.
Nedôverujete si navzájom!