Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem čo dalej

Príspevok v téme: Neviem čo dalej
Henrietta 1

Ahojte :) neviem čo mam robiť ma oj*bal chalan, písal inej, že aka som že ma oje*uje po cely čas, a že sa ma chce zbaviť, a včera bol na festivale, som ho strela a ma prosil aby som mu odpustila som mu povedala že zato može sam a že neviem čo dalej no ale on odišiel smutny domov, a bola som na diskoteke, a prišiel zamnou sa porozpravať s kamarátmi, a my kupil aj vypiť, chcel odomňa aj pusu ale ja som mu nedokazala dať pusu mam mu dať šancu alebo nie? ja ho stale milujem, chcem ho mať pri sebe neviem čo dalej čo by ste robili na mojom mieste?

stefka345

taskxxx to nádherné napísal ale mi ti moc radiť nemôžeme, iba ty ho poznáš, pokiaľ máš pocit, že to myslí vážne a ľúbi ťa tak mu tu šancu daj ale ak nie, ak čo i len najmenej váhaš tak to musíš skončiť a neboj rýchlo ťa v takom prípade ta láska prejde

taskxxx

Priateľke som podkopal dôveru kontroverzný emailom týždeň po zásnubách. S tým dievčaťom som to v sebe uzavrel a povedal že je dôležitá pre mňa iba ona. Snažila sa mi dať šancu ale skutočnosti mi ju nikdy nedala. Robil som čo som vedel ale postupne ma odsúdila aj za maličkosti. Po dvoch mesiacoch si zbalila veci a odišla (bol to dlhoročný vzťah).

Môžem ti povedať iba toľko že ak mu chceš dať šancu daj mu hu skutočne. Nie vždy je za slovani klamstvo. Možno to myslí naozaj skutočne (to však závisí aj od jeho vyspelosti). Ak sa rozhodneš pre odpustenie nikdy by si mu nemala vyhodiť tie veci na oči pretože sa budete točiť v kruhu. Podstatou je obojstranná spolupráca a neustála komunikácia medzi partnermi.

Agnes998

To si robis srandu, po tomto mu chces odpustat? Ak by ste sa dali zas dokopy, bude mu jasne, ze si totalna slepica a bude si ta vazit este daleko menej ako doteraz. On ta nemiluje, tym ze za tebou dolieza si chce len dokazat, ze je tak neodolatelny, ze mu prejde uplne vsetko, maj rozum dievca, vsak ta ponizuje, ohovara, podvadza, co chces viac aby si ho opustila, ked ta bude bit? Ci ani vtedy nie?

aNDYšKA

Presne toto sa stalo aj mne. Neodpúšťaj mu nič! Takisto na festivale som s ním bola a ospravedlnil sa mi, síce ja som mu pusu dala ale to bolo všetko. Teraz sa stretávame stále v škole a šancu by som mu už nikdy nedala. Časom zistíš že si spravila dobre ver mi ;) Láska k nemu ťa prejde a keďže si mladá tak si nájdeš ešte milión chalanov :)

jade

Podla pisania mozes mat takych 15 chlapcov stretnes este az az,maj svoju hrdost a kasli nanho,ak to nedokazes bud s nim najskor kamaratka stretavajte sa a uvidis mozno sama zistis ze nie je pre teba;) ja na tvojom mieste by som pockala ako sa situacia vyvinie ak ta chce a mysli to s tebou vazne ( co si nemyslim) zavola ta von a uvidis sama:) hlavne nedoliezaj ,nech sa chlapec ukaze.

lenaXX

Vykašli sa na takého, ja som zažila niečo podobné, keď som mu odpustila, chvílku bolo dobre ale potom zase klamal a podvádzal ma..Keď to spravil raz, spraví to zase..Prídje iný, lepší..

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem čo dalej - Fórum - ZDRAVIE.sk