Povedať jej to či to nechať tak?

Príspevok v téme: Povedať jej to či to nechať tak?
Mirka555

Ahojte, mam jednu dobru kamosku ktora ma priatela su spolu necele 4r. a viem ze on ju podviedol, a aj napriek tomu je s nou... ona o nicom nevie on sa tvari akoby nic a je stale s nou.... Viem to na 100% kedze moj brat je jeho velmi dobry kamarat, viem ze sa stretaval s nejakou babou aj s nou spaval a dokonca sa priznal aj bratovi ze sa do tej baby zalubil, len z lutosti nedokaze opustit svoju priatelku... a vraj ta baba ho nechala lebo ze je zadany a on podla mna je s nou stale v kontakte aj jej pise lebo ju chce. Co vy ste robili, ja ten kamoske to nemozem len tak povedat.. viem toho vela ale nechcem jej ublizit, a potom by aj on povedal mojmu bratovi te ho zradil a vytaral mi to. Ale aj ked chlapi drzia spolu tiez mu nieje jedno co jej vyparatil.
Co mam robit, ta kamoska je zlata baba a vela chlapov ma o nu zaujem.
Diki za rady

Mirka555

Carlita
Ja to ani nemam v umysle to hned takto vyklopit vela o tom premyslam, a cakam ze sam sa prizna ale vidim ze je zbabelec a tvari sa ako svatec.... to ma trapi najviac nechcem jej ublizit. Ked ona niecom o nom rozprava tak mna ide rozrhnut od nervom, minule rozpravala nieco v zmysle aky je romanticky.... a vo mne to vrelo tak som na nu vyhrkla nech ho uz laskavo predomnou nespomina.... vyznelo to divne ja viem, pozrela na mna ze co mi je preco som taka vyhrkla. Tak som nevedela co povedat, tak ma rychlo napadlo ze som sa pohadala so svojim tak som podrazdena. No proste nemozem uz ani pocut meno toho jej chalana a nie to ze by ho este chvalila predomnou. A urcite stale tej babe vypisuje.

drobo

Vsetci co tu radite - skuste sa vzit do situacie, ze by ste boli na mieste podvadzanej a nemali by ste o tom ani potuchy - chceli by ste, aby vam to niekto povedal? Takto sa na to treba pozerat, ked radite - empaticky...

Mirka555

Carlita
Ja druhych vztahy neriesim, je to moja najlepsia kamaratka a zhodou okolnosti som sa to dozvedala nic som id nikoho nevyzvedala.. a teraz neviem ako sa zachovat kedze je to najlepsia kamoska!
Tak nechapem tvoje poznamky!

Mirka555

Mimulus
Nie praveze ja niesom rozhodnuta, len ma to proste strasne trapi preto sa potrebujem poradit co mam robit....
Preco ti chlapi su taky zbabelci? Podvedu a dokazu sa tvarit ze nic..... trapi ma to za kamosku velmi.

Mimulus

Mirka555 - najlepšie je sa do vzťahov nemiešať a radšej nevedieť o takýchto veciach. Ty si sa už ale rozhodla - ale ak chceš už niečo takéto spraviť tak ,,musíš,, mať jednoducho dôkaz, pretože...

Ak ti ale dôveruje a vieš to určite tak jej to povedz.

Mirka555

Ale ked mna to trapi, nemohla by mat moja kamoska pri sebe chalana ktory ju bude lubit a ten nech si uteka ta hentou. Ona ma o nou pomylenu mienku to ma trapi, vravela ze jej v poslednej dobe nejaky cudny a ze sa ho na to spytala ... tak povedal ze ma v praci vela stresov... a ja som jej tak naznacila ci nema inu abo co... a ona sa hned dusovala ci som normalna ze on taky nieje on je najlepsi chlap na svete nikdy by nic take nespravil, ale ja viem tu babu mal niekolko mesiacov a spaval s nou. Trapi ma ze jej s nou iba s lutosti asi.

carlita

v žiadnom prípade sa do toho nemontuj!Na to musí prísť ona sama -tvoja kamarátka.Ináč budeš ty tá najhoršia...

Mirka555

Ale ved ja niesom jej najaty detektiv, jasne ze nemam ziadne fotky a videa... sak niesme vo filme, on sa s tou babou stretaval predsa tajne. Proste sa zdoveril s tym mojmu bratovi kedze je jeho najlepsi kamarat.