Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žena či len sexuálny objekt

Príspevok v téme: Žena či len sexuálny objekt
gabriela20

Som žena ale rozmýšľam medzi takou dilemou. čo má žena robiť, či byť sexuálnym objektom a patriť medzi tie krásne ženy, ktoré chodia vkuse nahodené upravené vyzerajú ako z titulky, lebo jednako ked sa tak nahodím že sa výrazne namalujem dam podpatky šaty výstrih cítím sa prijémne ako žena a dostanem lichotky ale je mi blbé ked vidím že muži ma beru úplne ako sexuálny objekt A CíTIM Sa blbo že ked som taká jednoduchá tak hned som prehliadnutelná. Doslova očami slintajú a potom zrazu nič. Ale dneska takým sexy ženám patrí svet, čo vidieť v mediách a pod. Alebo byť obyčajná baba, proste jednoduchá žena nad ktorou tak neslintaju ale zase skoro vobec nemá obdiv... ani nebudí záujem, nikto sa za ňou neobzrie, nikto ju nebalí. Proste niekedy ked mam taky den ze sa mi nechce upraviť.. tak si tak hovorím že prečo chlapi hovoria že chcu take jednoduche baby ked sa vždy otačaju len za tou načančanou a tu hned idu osloviť.. Nemáte taký pocit že večer alebo ráno kým sa nenamalujete a tak, tak vyzeráte škaredo?..

Mimulus

lilyianka - vieš prečo nevidieť tie ,,pipinky,, v meste? pretože sú buď zavreté celé dni v ich haciendách alebo sa po meste vozia v limuzínach :D

lilyianka

presne tak, tie slečinky v štekličkách, minisukničkách a výstrihoch sú chlapom dobré len na to, aby si s nimi užili a pretiahli ich .. veď sa okolo seba poobzeraj a objektívne usúď koľko chlapov vidíš denne s nejakou kozatou, vychrtlou, umelou, blonďatou blondínou napr v meste? no asi minimum .. skôr vidíš po ich boku normálne, "obyčajné", pohodové baby, možno aj v teniskách a bez LV kabelky, ale s niečím v hlave (tým nehovorím, že tie krásne pipky tam nič nemajú :D )... chlapovi do postele stačí pipka ..ale do života nie!

gabriela20

kedysi si aj ludia odhodili postihnute jedince alebo nepodarky, retardov a pod.... to len dneska sa držia na žive... a umelo sa im hovori že možu mať plnohodnotny život.. to je tiež príroda.. že ktoa sa neprisposoby musi skapať...

prečo su zvierata niečo menej, delfin je inteligentnejši ako človek, mačka tiež, pes je vernejši a lubi viac ako clovek, tak preco sa každý clovek vyvšuje nad zvieratá..

mimilus - su aj ženy ktoré take su a su krásne, kopes ich je..to je proste ideáál krásy...

sleeper

Náhodou aj chalan vo vytahanom svetri a dievča s okuliarmi môzu byť zaujímaví. To len ty si slepá, ak to nevidis. Jasne, sexice to majú ľahšie. Ľahšie ich niekto pretiahne. To je asi tak všetko. Ak to je výhra, prosím, nech sa páči, nie je nič ľahšie ako byť tuctova blondinka.

Sejla

gabriela20, dobytok sa neustále hodnotí podľa fyzických kritérií a zdravotného stavu, chorý dobytok sa vyradí a nechá skapať, zdravý dobytok sa vykrmuje, značkuje a zabíja kvôli mäsu, ktoré potom papáš. Asi tak to myslela:)

Mimulus

gabriela20 - ,,plné pery, velke oci, maly nos, licne kosti, dlhe huste vlasy, velke prsia, dlhe nohy ,,

Nehnevaj sa ale opísala si bábiku Barbie :D

Každému sa páči niečo iné!!!

Jasné, že ak je človek fyzicky príťažlivý tak má všade dvere otvorené ale to neznamená, že ho z nich nakoniec nevyhodia :)

gabriela20

mna hneva ze hovoriš o dobytku a o zvieratách ako o veciach, to ma nasralo.. podla mna su zvieratá krajšie, a lepšie stvorenia ako ludia... zaslužia si uctu ktoru im nikto nepreukazuje.. zvierata su krásne každe jedno.. a nehovorím že mi nezalezi na vnutornej krase, o tu sa dobre starám pestujem si chakarter aby som nestratila vlastnu tvár ktore je tazke si udrzať... ale ja hovorim cisto z nezaintersovaneho pohladu o kráse, o peknej estetickej kráse ktorá ide zvonku o kráse ako plné pery, velke oci, maly nos, licne kosti, dlhe huste vlasy, velke prsia, dlhe nohy a toto... samozrejme že zalezi aj na vnutornej kráse ale tu zbadáš len potom, tak sa nebudem hrať na puťku že ma zaujme šupák vop vyťahanom svetri alebo že je zaujimavé dievča s mastnými vlasmi s 5 dioptrami... chápeš?...

Fleur-de-lis

gabriela20, ty si zhodnotila čisto fyzickú krásu. Lenže to je presne to povrchné, keď sa hodnotí človek nie ako celok a ako človek ale ako nejaká vec. Ako keby si hodnotila nejaké zvieratá na trhu alebo nábytok v obchode.
Ale kto sa na človeka díva ako na celok, tak ho vidí úplne ináč. Presne ako tu písali, ako niekomu žiaria oči často prezentuje to, čo má človek vo vnútri, alebo ako sa dokáže usmiať, či je to prirodzené alebo hrané, aký má slovný prejav, alebo už len spokojnosť a radosť keď vyžaruje z človeka tak pôsobí človek úchvatne.
Samozrejme, že človek väčšinou vidí najprv to fyzické a určitý dojem to zanechá, ale ak ostane pri tom, tak je to smutné. Keď niekto očarí charakterom tak je to oveľa silnejšie ako nejaká súmernosť tvarov.
Ak takto vnímaš ľudí tak ma neprekvapuje, že sama seba považuješ za nie peknú, keď nie si nalíčená, lebo tak vnímaš aj seba. Vidíš, že nie si dokonalá a hneď si myslíš, že si škaredá.
Kto vníma ľudí podľa nejakých fyzických kritérií sa ochudobňuje o veľa. Veď nie sme nejaký dobytok!
Možno si bola v tejto oblasti zranená, možno v detstve možno neskôr, a veľmi sa sústredíš na fyzický vzhľad. A samozrejme hodnoty tohto sveta tomu len pridávajú.
Ale svet potrebuje skutočné ženy a ženstvo, a nie ženy dopytujúce sa neustále pozornosti.
Prajem ti aby si objavila svoju skutočnú hodnotu a krásu, a oslobodila sa od potreby uznania od mužov...

agartio

Ja zenu ako sexualny objekt nevnimam.

Odvtedy je mi lepsie, aj sa citia prijemnejsie v mojom okoli.
Ale vsimam si len tie, co maju krasne duse, a vnutro.
Vsimol som si zaroven jednu podobnost... vzdy maju aj pekne oci, nehanbia sa cloveku pozriet do oci a usmiat sa.
Je ich ako safranu.

Sejla

Fleur-de-lid, xxy, Maoam a Lulita - dobre píšete, som sa pobavila na chlapoch v bielych nohaviciach a krokodílich topánkach:DDD Podľa mňa je krásna žena, ktorá sa má patrične rada, má rada svoje telo a tvár (a hlavne svoju osobnosť) nehanbí sa ísť do obchodu bez make upu, žiari z nej spokojnosť, ktorá je pre mňa oveľa viditelnejšia, než tip top črty kate moss, nakoniec, prečo by sa mala žena podobať na nejaké "ideály" z móla, či celebrity, kto chce mať doma kópiu niekoho iného, nevie o čom je krása.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žena či len sexuálny objekt - Fórum - ZDRAVIE.sk