Žena či len sexuálny objekt

Príspevok v téme: Žena či len sexuálny objekt
gabriela20

Som žena ale rozmýšľam medzi takou dilemou. čo má žena robiť, či byť sexuálnym objektom a patriť medzi tie krásne ženy, ktoré chodia vkuse nahodené upravené vyzerajú ako z titulky, lebo jednako ked sa tak nahodím že sa výrazne namalujem dam podpatky šaty výstrih cítím sa prijémne ako žena a dostanem lichotky ale je mi blbé ked vidím že muži ma beru úplne ako sexuálny objekt A CíTIM Sa blbo že ked som taká jednoduchá tak hned som prehliadnutelná. Doslova očami slintajú a potom zrazu nič. Ale dneska takým sexy ženám patrí svet, čo vidieť v mediách a pod. Alebo byť obyčajná baba, proste jednoduchá žena nad ktorou tak neslintaju ale zase skoro vobec nemá obdiv... ani nebudí záujem, nikto sa za ňou neobzrie, nikto ju nebalí. Proste niekedy ked mam taky den ze sa mi nechce upraviť.. tak si tak hovorím že prečo chlapi hovoria že chcu take jednoduche baby ked sa vždy otačaju len za tou načančanou a tu hned idu osloviť.. Nemáte taký pocit že večer alebo ráno kým sa nenamalujete a tak, tak vyzeráte škaredo?..

gabriela20

ja mam rada vyrazny make up, napr. dymove oci na den a tak... ale neviem mne sa to páci ale viem že to nie je moja pravá tvár..lebo si hovorím áá naco mi hovoria že som pekna oni nevedia ze sa ráno musim 40 minut namalovat aby som bola taka pekna.. a taketo alebo áá darmo som pekne oblecena ked kazda zena vecer vyzera v teplakoch bez omietky na figu .. to je to ako bez omietky je skoro každá taka o ničom to je to.. ja si pripadám ako keby som ich klamala alebo co :D AK CHAPETE...

Sejla

ja som sa zamladi obliekala čo najnenápadnejšie, snažila som sa byť neviditeľná, lebo chlípne pohľady ma urážali:D Hrozne ma to štvalo... Teraz si obliekam hlavne čo sa páči mne, asi takým štýlom, že idem do obchodu a pozerám, čo na mňa "prehovorí"..Vulgárne veci sú vulgárne, to si ženská priam pýta sex na jednu noc. Ale problém je, že sa sebe nepáčiš nenamaľovaná, to je zlé. Skús sa maľovať čo najmenej, zvykni si na svoj ksicht bez omietky.

kafe

nad sexi ženami si chlapi zaslintajú, chceli by ju pretiahnuť, vlastniť ako prívesok, ale to je tak všetko. Ak je toto to, čo chceš, choď za tým. Je to jednoduchšia cesta, pre jednoduchých chlapov a ženy a myslím, že takýto ľudia sú možno aj jednoducho šťastný.
"A CíTIM Sa blbo že ked som taká jednoduchá tak hned som prehliadnutelná." A teba nikdy nenapadlo, že chlapa ktorý chce partnerku, zaujímavú, originálnu, sebavedomú ženu, nie prívesok, by si mohla zaujať tým, kto si? A nie iba tým ako vyzeráš?

Lulita

zvol strednu zlatu cestu, ani vyzyvava ikona, ani prirodna seda mys, aj ty sa budes citit lepsie, ked si das nejaky ten make up a pekne oblecies

laurora

umele vlasy :D znie to hrozne

Ale mne sa tiez nechce malovat velmi casto ani nosit prilis vysoke podpatky a extravagantne oblecenie...Ja sa vtedy aj citim divne, tak neprirodzene, ze budem pozornost u ludi, ze patrim k takym povrchnym pipinam a neznasam pohlady inych chlapov lebo viem kedy sa na mna pozera chlap, ze som pekna sympaticka a prijemna a ze si len obycajny sexualny objekt. Ale zas niekedy ma bavi vyfintit sa, len nie takym pipinovskym stylom, ale takym vlastnym svojim :) a neznasam ani tie zenske pohlady, teda ako ktore, niektore zeny sa mi zda, ze preklinaju zeny pohladom uz len ked maju hocico co sa im paci :D

zuska-bluzka

čo tak byť sama sebou hmm??? o tom si nerozmýšľala? Obliekať si to čo sa ti páči, v čom sa cítiš dobre a čo ti pristane? ak sa chceš obliekať štýlom mini a maxi opätky tak potom prosím nezakladaj ďalšiu diskusiu s názvom "prečo si všetci myslia že som šl.pka..."

Mimulus

Aj ja som jednu videl včera - dlhé nohy, vysoké opätky, dlhé blond vlasy, štvorky kozy a nakoniec to bol chlap :D

sleeper

Ja som pekná aj len tak. Dnes som sa prechadzala po vyludnenej Blave, a stretla som jedinú vyfintenu babu a hneď sim ju aj polutovala, že sa tak strapnuje, na tých opatkoch a v minisatach, ledva chodila.

Agnes998

Chapem tvoju dilemu, ja to vidim rovnako. Ked sa namachlim, nahodim, vystrih, ukazat dlhe nohy, dam si umele vlasy atd., tak registrujem pohlady muzov na sebe. Bez mejkapu som siva mys, ktoru si chlap na ulici nevsimne kym do nej nevrazi :-) Ja som ale ten typ, co nerad na seba prilis uputava pozornost a tak sa nejak casto nemalujem. Ono niektorym chlapom som sa vzdy zapacila aj nenamalovana, aj ked je je pravda, ze nikdy nie na prvy pohlad, ale skor na taky druhy, treti, piaty... :-) A pri tebe, zalezi na tom aky si typ, ak si typ sivej mysi ako ja, tak sa asi budes aj tak obliekat a nezvraznovat sa velmi, ak si typ krasky co zboznuje obdiv muzov, tak bez mejkapu nevyjdes vysypat smeti :-)