Ohováranie na internete

Príspevok v téme: Ohováranie na internete
biela mačka3

Dnes som asi po troch rokoch stretla moju známu, ktorá mi hneď nahnevane povedala, že som o nej písala, že je ku..a - zaujímavé, že ja o ničom neviem!!! Možno v rámci zlosti, ale bola to len nadávka. Ale pritom ona o mne napísala, že som ani nemusela hrať chudinku v Súdnej sieni a na facebook mi aj iné veci napísala a keď som jej kvôli tomu volala, tak na mňa zvreskla "Zavri si tú tvoju prekliatu papuľu." Ako sa mám brániť? Stretli sme sa v mojej novej práci, nechcem, aby si na mňa tam povymýšľala, čo nie je pravda.

Maoam

biela macka, ides mat 40, uz by hadam stacilo, nie si jedina z tych par miliard ludi na zemi, ktora to nemala vzdy jednoduche, spamätaj sa a rob daco so sebou, lebo zivot ti pretecie len tak pomedzi prsty, budes pre vsetkych neunosna, nikto nebude s tebou chciet mat do cinenia a preberies sa,ked ti budu pomaly vyzvanat pohrebne zvony (ak vobec) a - naco to cele bolo dobre?

prestan riesit co bolo, musis sa zmenit TY konkretne, inak mozes vsetko zakopat uz teraz, nikdy sa ti nezlepsi zivot, ked budes tak ultra negativisticka ako doteraz + sa dokola lutovat

kazdemu tym skor ci neskor iba polezies maximalne na nervy a bude ta zdaleka obchadzat

a tvoje dobre vlastnosti si ludia ani nestihnu vsimnut

biela mačka3

tak sme sa porozprávali - ja si nepamätám, čo som napísala jej, ona si nespomína na ten nepekný mail, čo mne poslala a na ten telefonát... a každá tvrdíme, že začala konflikt tá druhíá....ok, je pravda, že som urážlivá a každého posielam niekam, keď ma kritizuje...ale možno aj ostatní by tak jednali, keby už od detstva boli odstrkovaní...

biela mačka3

to bolo takto - ja som sa jej sťažovala, že partner sa mi nevenuje a prezradila som jej, že iný sa mi páči (jedná sa o minulosť), ona mi ponúkla pomoc. Ja som odmietla - jej reakcia bola taká, že mne na FB do mojej pošty, nie na stenu, napísala nepekný mail o mojom hraní v amatérskom divadle, kam som chodievala, vysmiala ma, potom na jednom diskusnom fóre napísala, že chuderu v Súdnej sieni ani hrať nemusím..a keď som jej zavolala, že čo to má znamenať, zvreskla na mňa "Zatvor si tú špinavú papuľu!" Ale kamarátov má veľa...

Mimulus

Lulita - vo vyvolených neprežije obľúbený v kolektíve ale ten, ktorý vydrží urážky, ponižovanie, ten ktorý dokáže kvôli peniazom obetovať svoju hrdosť :)