Ohováranie na internete

Príspevok v téme: Ohováranie na internete
biela mačka3

Dnes som asi po troch rokoch stretla moju známu, ktorá mi hneď nahnevane povedala, že som o nej písala, že je ku..a - zaujímavé, že ja o ničom neviem!!! Možno v rámci zlosti, ale bola to len nadávka. Ale pritom ona o mne napísala, že som ani nemusela hrať chudinku v Súdnej sieni a na facebook mi aj iné veci napísala a keď som jej kvôli tomu volala, tak na mňa zvreskla "Zavri si tú tvoju prekliatu papuľu." Ako sa mám brániť? Stretli sme sa v mojej novej práci, nechcem, aby si na mňa tam povymýšľala, čo nie je pravda.

biela mačka3

vieš, keby si ty bola od detstva odstrkovaná, tiež by si nebola optimistka... poznáš film Carrie? Tak ku mne sa okolie správa rovnako ako k nej...Keby som mala viac síl, spácham samovraždu...

fraktal

biela macka, tebe poradit cokolvek je zbytocne, takze asi tak...a tej kamoske sa nedivim, ty si extremne divna a negativisticka osoba, ze s tebou nik nevyjde normalne a bez problemov...

Agnes998

Tak to by si si mala pamatat ci si jej napisala ze je kurva! Ak si jej to niekedy naozaj napisala, tak sa jej proste ospravedln, povedz, ze to bolo v zlosti, ze ta to mrzi a nemyslela si to tak. Niektori ludia omluvu prijmu, niektori sa budu zlostit do konca zivota, to uz bude len na jej charaktere zalezat ci ti odpusti.

agartio

Skup nepremokave gate, topanky, bundu, daj si kapucnu a chod sa prejst do prirody.
To je zazitok, ked je vsade mokro, prsi a ty si v suchu.
Teda dokym sa nespotis.

agartio

Moja rada:

Vypni facebook,
internet,
televiziu

a chod von.

Vola sa to realita.
Je to zaroven hra na najtazsej obtiaznosti :-)
replaygoblin.com

biela mačka3

buď som to napísala v návale zlosti, lebo vtedy každého dakam posielam, lebo niekto sa nabúral do môjho nicku, kto mi chcel ublížiť...super