Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vratit darceky byvalemu?

soffa

jasne ze nie,ved za tych 8 rokov ani neviem co vsetko mi pokupoval;-))(a plati to aj naopak)darovane sa nevracia.,daj to na charitu alebo do zalozne,peniaze si potom pouzi na co chces;-))))

Blondula

winki....tak keby si mam kazdeho frajera "zaskatulovat" tak zbohom rodina !!! :D :D mne to je jedno,ja ked sa rozidem,tak istym sposobom zabudnem...

winki

Vracať dar? Ako a prečo? Iba ak by si hľadala dôvod sa s ním stretnúť. Ale podľa mňa by to každý normálny človek odmietol od teba zobrať.

Ja som to riešila tak, že po rozchode som všetko zbalila do krabice a uložila do pivnice. Šperky a oblečká som darovala mame, alebo sesterke (nepotrebovala som si ho pripomínať).

Po čase, keď bolesť ustúpila, tak sem tam zalovím v krabici a spomínam na to pekné.

Blondula

nikdy som po rozchode darceky nevracala a ani som nechcela,aby mi byvaly nieco daval naspät !! .... trosku divne ,nie ? ....aby som vracala nieco...

doubledog

vratit dar?
to je predsa urazka
co to je za moderny trend?

asi to bude tym, ze vnutorne citis, ze to nebol dar, ale skor uplatok ci platba.

0vecka

jj v pripade ze je to tak hodnotna vec napr zlaty nahrdelnik za 500 EUR a chlapec zaraba 500 EUR a bol to posledny darcek kratko pred rozchodom tak by som to skor vratil ... ak sa vsak jedna o inu situaciu tak si to nechaj....

laurora

Porozchode, hlavne by som ten posledny drahy darcek neprijala, ked viem, ze sa s chlapom chcem rozist. Ja by som sa citila trapne ze si vezmem hodnotny dar ked uz viem, ze tento vztah chcem skoncit. Takze chapem, ze sa citis blbo. Ale sama ho nevracaj, lebo to bude vyzerat tiez blbo. No keby si ho vyziadal spat, tento posledny by som mu spat dala. Ostatne urcite nie, Tiez si myslim, ze to vracanie vsetkych 50 darov z celeho vztahu je velmi trapne a detinske...no s tym poslednym je to trosku ine, no...

w3q2

Mne keď bývalá chcela vrátiť darčeky, ktoré som jej dal, pozeral som na ňu ako na zjavenie. Čo ste už choré? Tie veci ste dostali. Z lásky, alebo možno len z povinnosti. No dostali a pokiaľ vážne ten človek si to nepýta s5, tak nevidím jediný dôvod. Taktiež, ak niekto povie, že sa ich zbavil, aby mu ho nepripomínali, je to podľa mňa duševne chorý jedinec. To ozaj potrebujete za sebou páliť mosty? Určite ste prežili spolu pekné chvíle a tie darčeky vám ich môžu pripomínať. Prečo sa zrazu tváriť že ten vzťah neexistoval? Mazať fotky, zbavovať sa darčekov a podobne. To len znamená že s tým koncom nie ste vyrovnané a potrebujete si niečo dokazovať...

TinaM

no, ja som darceky nikdy nevracala a tak isto som ani ja neocakavala od byvalych, ze mi vratia tie, ktore som im ja kupila. Jedine, ze by bol taky chrapun a pytal si ich spat, ale otazka je: na co by mu boli? Daroval ich tebe, preto, lebo chcel. Takze su tvoje a ty s nimi rob co chces.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vratit darceky byvalemu? - Fórum - ZDRAVIE.sk