Hlasna truba v praci

Príspevok v téme: Hlasna truba v praci
fero111111

povedal som nieco trochu osobne kolegyni v praci a ta to vytrubila druhej dnes som tej dotycnej povedal ze som snou ukoncil veskeru spolupracu a ze sa nemusime ani zdravit ... skoncila umna na celej ciare dovera alebo proste nieco jej clovek povie a hned to vutrubila jak truba hlasna ... ako reagujete vy alebo reagovali :)

fero11111

a si naotm dobre robia a doberaju si ma vo velkom style tak som dnes tomu dal razny koniec max len s jednou :) nech ta druha sa zoziera

fero11111

noooo povedala mi to ta druha hned na druhy den v robote neslo o nic mimoriadne nic podstatne len namiesto otazky co nove a proste ten klasicky pokec v praci som dostal co a to a ako som to myslel ...

na odovodnenie preco to ta prva povedala tej druhej som dostal len jej smiech ... ta reku ked sa smejes ta si riadna ... a dnes som jej povedal ze nech sa mi ani nezdravi a nech namna zabudne ci uz ako kolega alebo ako priatel teda kamos abo tak ... je este mlada a hlupa ale snad jej to niekedy dopne ...

lilyianka

a ako si sa to dozvedel? lebo ak od tej druhej, ktorej to tá prvá povedala, tak tá druhá je ešte väčšia hlasná trúba ako tá prvá :))
ale urobil si dobre, tiež by som s ňou už neprehovorila, ak by som nemusela a nebolo to pri práci potrebné