Priateľ sa snaží, no ja sa nemôžem spraviť ani uvolniť

Príspevok v téme: Priateľ sa snaží, no ja sa nemôžem spraviť ani uvolniť
liliXY

Je perfektný. Pri sexe sa zaujíma viac o mňa ako o seba. Pár krát ma už spravil, no nie priamo pri sexe. No väčšinou sa mu to nepodarí. Vaginálny orgazmus som ešte nikdy nemala, len klitoridálny. A veľmi ma to trápi, lebo on sa tak nesmierne snaží, pýta sa ma ako a čo mi je dobre a čo zle, aby som mu všetko dopodrobna opísala. Musím sa priznať, pár krát som už aj predstierala ale len preto aby bol on spokojný. No nechcem predstierať, chcem sa poriadne uvolniť a užiť si to. Len niekedy lietam myšlienkami pri tom kade tade. Poradte mi ako sa viacej uvolniť, nech sme naozaj obidvaja spokojný, ako sa dostať aj k vaginálnemu orgazmu ak je to u mňa vôbec možné, o čom už pochybujem. Popritom keď si to občas sama spravím, nieje problém, no keď mi to robí on tak nie a nie sa spraviť popritom vie ako to mám rada, no asi treba na to ešte popracovať..čo myslíte???

Znalecp

No my to robime s manzelkou tak, ze po vzrusovani ona ide na mna a hovori mi co mam robit, kde ju mam hladkat, chytat, stisnut atd. Uz samozrejme mnoho veci vidim aj sam a viem co mam robit, ale na zaciatku mi to musela povedat. Ona sa na mne hybe ako chce, voli si hlbku a intenzitu. Ma iba vaginalny orgazmus, velmi malo klitorialny. Lahni na neho a vrav co ti v tej chvili urobi dobre. Potom sa samozrejme vymente a pln mu to co chce on :)