Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Už si nemáme čo povedať

Príspevok v téme: Už si nemáme čo povedať
mariel

ahojte, zoznamila som sa mužom straším on má 30 ja 26. Nikdy predtym som nemala važnejši vztah. Po druhej schodzke mi povedal, že sa do mna zalubil. Mne bol tiež velmi sympaticky a už na druhej schodzke sme sa bozkavali. Tretikrat sme boli spolu vonku a ja už mu nemam čo povedat. Je mi s nim pekne krasne, ale začina sa to asi kaziť. stale sa bozkavame mne to navadi, aj mi prišlo, že on stale chce,a el nakoniec mne povedal že dufa že mu dakedy aj dačo poviem a nie len bozkavať sa budeme. Chcela by som s nim byť ale neviem či toto je dobry začiatok. On teda toho tiež moc nenahovori ale berem to..Som tršku nervozna z toho poradte. Myslim, že zaluby mame podobne, tiež ma rad vylety a tak...myslím....Nechcem sa s nim teraz stretnut pokym nebudeme mať nabitý plán. Sex mu nedám pokym to nebude klapať...možno sa k sebe ani nehodime

NoNoYes

no veru, skusim sa na to este pozriet z tejto stranky :) uvidim ako to prezijem v praxi. Ale je to trosku zvlastny zivot, ked z cloveka citis prijemny klud, ale na druhej sa s nim nikdy z chuti nezasmejes..

pandorica

Možno je z teba taký paf, že nemá slov:) Ak má 30rokov, ako píšeš, tak toho už moc nenameníš, jednoducho je to taký introvertný typ, asi radšej počúva, tak rozprávaj ty.Alebo nerozprávaj, mlčte spolu.Aj mlčať sa dá krásne, keď máš niekoho rád.

NoNoYes

Prezyvka55 Myslim ze ked chcem od cloveka aby viac komunikoval, nie je prave snaha o zmenu povahy. Rada by som pocula nazor chlapa, ze ked sa nezaujima o zivot partnerky (nevie nic z mojej minulosti, ani pritomnost ho extra nezaujima ak mu nepoviem nieco z nej sama), tak ci ma partnerku rad. Ja osobne si to neviem predstavit z pohladu zeny. Dakujem za nazor.

Prezývka55

NoNoYes to skor ty by si ho mala mat rada takeho aky je ked ho mas rada nie? Zboznujem ludi co chcu menit povahu druheho cloveka :D

NoNoYes

prezyvka55 Hm, a teda si myslis ze je nemozne to zmenit? Ak vie ze ma to velmi trapi, preco to aspon trochu nezmeni. Je vobec mozne ze ma ten clovek ozaj ma rad, ked o mne skoro nic nevie? nepyta sa na nic ohladom mojho zivota.

pandorica

Americké romantické, hm ja nemám rada americké vlastne žiadne...historické vždy domotajú, v akčných tečie krv potokom, v sci-fi sú všetci ufo hororové monštrá...No, aby som úplne neklamala, nejaký thriller by sa možno našiel:)

Prezývka55

pandorica ja napriklad nemam rad ked mi niekto hovori o nejakych americkych romantickych :D to ho hned zrusim ze ma to velmi nezaujima :D

NoNoYes proste je pohodak asi flegmatik :D

NoNoYes

Samozrejme ze sa rozpravame o filmoch, o vsetkom co spolu robime, ale proste vzdy ja kladiem otazky alebo podotykam, a on len reaguje.. v style ano mas pravdu, tiez si to myslim, mam inu skusenost. Proste tym to skonci, nevie rozvijat vetu. Ozaj sa nepotrebujem rozpravat o hlupostiach, a ani nejake dlhe rozhovory nemusim, nie som nejak extra na romanticke filmy, mame praveze dost spolocnych zaujmov, sme obaja prakticki ludia, mame radi svoju spolocnost, len sa nevie rozpravat..a tiez nevie vymysliet program sam. Chcela by som vediet ci tu je niekto kto uz nejak dlhsiu dobu toto zaziva, ci sa s tym da naucit zit :)