Už si nemáme čo povedať

Príspevok v téme: Už si nemáme čo povedať
mariel

ahojte, zoznamila som sa mužom straším on má 30 ja 26. Nikdy predtym som nemala važnejši vztah. Po druhej schodzke mi povedal, že sa do mna zalubil. Mne bol tiež velmi sympaticky a už na druhej schodzke sme sa bozkavali. Tretikrat sme boli spolu vonku a ja už mu nemam čo povedat. Je mi s nim pekne krasne, ale začina sa to asi kaziť. stale sa bozkavame mne to navadi, aj mi prišlo, že on stale chce,a el nakoniec mne povedal že dufa že mu dakedy aj dačo poviem a nie len bozkavať sa budeme. Chcela by som s nim byť ale neviem či toto je dobry začiatok. On teda toho tiež moc nenahovori ale berem to..Som tršku nervozna z toho poradte. Myslim, že zaluby mame podobne, tiež ma rad vylety a tak...myslím....Nechcem sa s nim teraz stretnut pokym nebudeme mať nabitý plán. Sex mu nedám pokym to nebude klapať...možno sa k sebe ani nehodime

Makaková

Mariel , ja som s mojim terajším priatelom tiež tak začínala, stretli sme sa ,dalšie stretnutie už som sa nevedela ovládnuť a boli bozky , cítili sme k sebe neskutočnu priťažlivosť a odvtedy pri každom stretnutí boli bozky a rečí málo,väčšinou sme sa stretavali cez víkendy iba a vtedy sa pilo a bolo nás tam viac ale časom som cítila že to nieje len tak a nieje to chvílkové,pretože som si už nevedela predstaviť víkend bez neho a to som vlastne o nom nevedela skoro nič podstatné,nepoznala som jeho pravu povahu,jednoducho ma priťahoval čoraz viac a len pri ňom soms a cítila ako v sne ,nevedela som si predstaviť aké by to bolo keby sme vo vzťahu ale niečo mi vravelo že je ten pravý ,že ho chcem spoznať viac i ked tiež som pri nom stratila reč vždy a hanbila sa otvoriť,rozkecať.. išlo to pomaly ale po pol roku sme to dali dokopy a sme spolu už skor dva roky a už sa poznáme do bodky a je to krásne.beriem to ako osudovú lásku...tak sa do ničoho nehrň nechaj to tak ako to je ,bozkávate sa ? bozkavajte sa a vychutnávaj si tie chvíle ak sa v nich cítiš užasne.. Dalej to pojde samo. Nerieš to

kafe

ja asi omdliem :D To si fakt taká lenivá, že radšej sa vykašleš na vzťah, ako by si sa mala trochu ponamáhať a prehrýzť tým kostrbatým začiatkom? To už vieš o ňom všetko, že sa nemáte o čom baviť?
Ech, jediná dobrá rada pre teba je asi - ano, vykašli sa na to, veď je to chudák, nestojí ti za námahu, práca je vúčšia istota a peniažky tak pekne hrejú pri srdci :D Ale potom nerev, že chodíš len z práce domov, tikajú ti biologické hodiny a podobné drísty.

mariel

zrejme som sa mu pačila prvykrat, ked sme sa stretli, to som vela rozpravala a teraz som sa už ja zalubila a neviem slovo vydať zo seba. síce som aj mala blbý den ani, to som mu nepovedala, neviem prečo....ja som dosť intorvert aj často zasnená a on je intorvert tiež..aspoň pri mne

Cindy35

hm, ale vsak ked ste si sympaticki tak kde je problem? aj inokedy si taka malovravna?
alebo to moze byt iba fyzicka pritazlivost, nie psychicka?