Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holiaci strojček pre ženy

Príspevok v téme: Holiaci strojček pre ženy
Lucka_Bobo

Ahojte. Chcela by som sa opýtať aké mate skúsenosti s holiacimi strojčekmi ak mám povedať pravdu žiadne nemám a aj by som si chcela kúpiť neviem aký. Bojím sa toho že mi to bude moc trhať chĺpky. Mohli by ste mi poradiť aký konkrétne je dobrý alebo s ktorým ste vy spokojné ? :)

Nikuša90

Ja som si kupila min rok v lete philiphs satin perfect...bol zlacneny zo 150 libier na nejakych 70 asi..Bola to sada- viac hlavic a jeden velky strojcek na velke plochy a potom mensi na oblast bikin. Ja som s nim spokojna...Avsak prvykrat co som ho pouzila, tak som vrieskala na cely byt a nohy som mala akokeby spalene...ale na 3ti den vsetko ok... chlpky su coraz jemnejsie a bolejst je uz v pohode..prve sekundy au au ale to prejde... myslim ze je to tento, len moj ma sirsiu hlavicu a asi trosku novsi typ ale dizajn rovnaky....www.amazon.com

skus sa pohrabat na amazone, niekedy najdes super ceny a aj reviews. pouzivam ho aj na podpazusie a aj na oblast bikin. jedine co sa mi nepaci je to, ze dost huci, takze spolubyvajuce sa smiali ze mam vibrator :D ale inac v pohodke...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Holiaci strojček pre ženy - Fórum - ZDRAVIE.sk