Maspexia a zmenšenie prsníkov

Príspevok v téme: Maspexia a zmenšenie prsníkov
saskia999

Som 22 ročná študentka a trápia ma neforemné ovisnuté prsia väčších rozmerov (cca. košík 85D).Prsia mi začali rásť v 13 rokoch, v 14 som nosila číslo B. Nemali peknú prirodzene guľatú tvar ani keď som dospela. Na vysokej som začala športovať oveľa viac, zároveň sa mi číslo zväčšilo na D, vytvorili sa mi jemné strie na dekolte. Schudla som 10 kíl, ale ostali ovisnuté a ďalej strácajú na pevnosti hlavne v poslednom polroku. Nosím len športové podprsenky lebo vystužené košíky nesedia. Bradavky mám tiež akosi nevytvorené, dvorec okolo nich je nepravidelný a samotná bradavka nemá tvar,skoro so žiadnou pigmentáciou, nie je ani kus hrubšia. Myslím si že mám nekvalitnú kožu a bude sa to len zhoršovať. Cvičením som si nepomohla(ako som písala cvičím aj behám), len sa mi vyformoval hrudník a ešte viac ovisli. Naozaj tam cítim akoby voľný priestor medzi kožou a hlbokým tkanivom. Neplánujem v najbližších rokoch tehotenstvo a kojenie, tak by som chcela podstúpiť do 25. rokov maspexiu- formovanie alebo s ním spojené zmenšenie.Je ešte nejaká iná posledná záchrana, alebo definitívne to potrebuje plastický zákrok? Neviem si predstaviť ako budú vyzerať v tridsiatke. Predstavujú nepohodlie pri športe, bolia ma krčné stavce a v takom veku je esteticky neakceptovateľné ani v intímnom živote.

ina prezyvka

mam 23 a dufam, ze to stihnem do buduceho leta :) a ano, uz od 15 som si bola ista, ze to vyriesi len plastika