Zelenkavý nádych vlasov

Príspevok v téme: Zelenkavý nádych vlasov
Nikuša90

Potrebujem od vas radu... Uz roky si farbim vlasy na tmavo-hnedo, takze konce vlasom mam uz skoro cierne. Tak som skusila neskutocnu hovadinu a teraz zato pykam jedna radost... Zobrala som blond farbu a ryyyp na moje tmave vlasy..A co cert nechcel, vrchne vlasy mi chytilo na zelenkavy odtien...A neviem sa ho zbavit uz od januara... Mamina ma musela ostrihat, dobrych 10-12cm ale stale je ho tam vidno...Vlasy si stale nejako zapinam, aby som to skryla, ale stale to tam nejako vytrca a svieti....A tie reakcie, ty mas zelene vlasy? Neskutocne ma to trapi...A nechcem sa dat este viac ostrihat...to by som mala vlasy nad plecia..ked nie kratsie... Nepoznate nejake dobre domace napady? Pokusala som sa to prefarbit-cokoladovo-gastanovo cervenou farbou- pocula som ze cerveny pigment prekryje tu zelenu, ale nic.....nadavat mi nemusite...uz viac ako 5 mesiacov chodim ako debilko, :D....Ale za vsetky vase rady vam budem nesmierne vdacna!!!!

Fjzfhkkvdrjk

Tmavohnedu si si na to určite nedavala, keby ano zelene to uz určite nemas, ale farbit sa treba každý mesiac ;)

Nikuša90

citala som ze penicilin,acillpilirn alebo octova stava, ci kecup mozu vytiahnut ten zelenkavy nadych..ale vzdy to poli pripady ked chceli z blond hnedu...alebo henna..tak neviem ci to plati aj naopak.... joj do certa s tym...

Blondula

jooooj v spanielsku .....ja sa chcem vraaatit,tiez som tam rok bola :P ...tam je drahy spas ist ku pelikerovi,to mas pravdu !!

Blondula

cervene "nadychy" byva problem odfarbit,neviem,preco si si na tie zelene nedala nejaku tmavohnedu bez tej cervene :D tu pomoze asi len kadernik....