Zase nič - práca v Rakúsku

biela mačka3

hm, tak som viac pesimista ako optimista, to hej..ale ty si múdra ako prsonalist - človek dlho bez práce nemá náladu sa usmievať...

biela mačka3

no, to nešlo len o jeden mesiac .. malo to byť len za soboty 300 euro netto - ale aj o to, že keď tam človek začne robiť, získava ďalšie kontakty - jak debil pracujem za dve eurá brutto na hodinu

Maoam

biela macka - tebe poradit len jedno: VYDRZ a hladaj dalej

privela energie stracas na strasne negativisticke zmyslanie a emocie, to ti berie skoro vsetku energiu + ak to vyzarujes, ludia to citia, takze dovod skutocne moze byt aj v tom, ze jednoducho neposobis sympaticky, prijemne a tak zvolia radsej niekoho ineho, kto mozno zdaleka neoplyva tak dobrou NJ ako ty, ale je ako osobnost pozitivnejsi

nechap to zle, je to dobre mienena rada

ty mas tu vyhodu, ze nemas zaväzok na krku v podobe dietata, si vlastne 'slobodny clovek', mozno to bude este nejaky cas trvat, kym najdes nieco v AT, NEVZDAVAJ TO

reaguj na inzeraty, hladaj, popri tej novej praci, nic ine ti neostava, ak to skutocne chces...

a neminaj energiu na frustracie, hnev, zurivost a vyplakavanie - tu energiu budes potrebovat na ine veci

drz sa a hladaj, hladaj, hladaj

Maoam

nemcina BEZ prizvuku? sorry, ale dovolim si povedat, ze ak sa clovek ucil NJ v dospelom veku hoci aj v nemecky hovoriacej krajine, VZDY bude pocut, ze nie je domorodec, vzdy...aj ked bude mat dokonalu gramatiku a vynikajucu slovnu zasobu a totalne zapadne, samozrejme toto nikto neriesi, ak clovek zvlada svoju pracu na svojej pozicii vynikajuco, ale nedalo mi nevyjadrit sa k akcentu

Mimulus

*prázdni - sa ospravedlňujem

Dobre zváž po čom vlastne túžiš.
Ja by som napríklad bez depresie nevedel ako sa takýto ľudia cítia a možno sa to bude zdať zvláštne ale nikdy by som to nemenil. Dalo mi to viac ako si ktokoľvek myslí a myslím si, že aj vďaka tomu je zo mňa lepší človek :)

veľa šťastia ti prajem - snáď v živote nájdeš čo hľadáš :)

Mimulus

biela mačka3 - myslíš, že ak by si mala to, po čom teraz tak túžiš bola by si skutočne šťastná?

Ľudia, ktorí majú to po čom túžiš ty zase túžia po niečom inom. Napríklad prežiť aspoň jeden deň bez stresu z práce v ktorej síce zarobia ale nemajú čas na nič iné... Potom sa ani nenazdajú a umierajú síce bohatí ale prázdny...

Až potom si uvedomia, že sa celý život naháňali za niečím čo v skutočnosti nie je pre nich v deň smrti dôležité - pretože pri ich rakve nie je absolútne nikto...

biela mačka3

ja som mala pohovor s majiteľom obchodu, ten ma chválil, že supoer, no nepozvali ma na pohovor s riaditelkou celej spolocnosti.. keby ma pozvali, no ona rozhodne, že nie, je to ok..ale takto sa cítim frustrovaná a nahnevaná...