Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel si zvykol byt bezo mna...

Príspevok v téme: Priatel si zvykol byt bezo mna...
poradte

Ide o to ze sme mali asi taku mesacnu krizu kedy sme sa hadali a chceli to aj ukoncit no nakoniec sme to nejako preskakali a po burke vyslo slnko...za ten cas so sme sa moc nestretavali aby sme si rozmysleli co kazdy chce sa zacal stretavat s jednym znamym ku ktoremu doposial (do toho obdobia hadok) zavital do podniku len tak raz za tyzden maximalne pokecat co noveho a tak ako chlapi..aj to sme chodili vacsinou spolu..ci uz sme sa hadali alebo nie. A teraz ked sa to uz dalo do normalu zacal ako s kamaratom travit 90% dna...na mna si najde asi hodinu a pol denne a potom sa na dalsi den alebo vecer ked mi vola dozviem ze este bol s tym kamaratom, alebo pred tym ako sa dohodneme ze budeme spolu, ze este ide za nim alebo ked ma robotu tak mna rychlo zavezie domov a proste za nim vzdy stihne este skocit..nemyslim si ze ma podvadza ani ze je teply,alebo, ze ma inu, vzdy ma ubezpeci a u mna funguje ta zenska intuicia takze by som to vycitila... ide o to , ze mam pocit, ze skusa kolko si moze dovolit a ci mu to ze sa bude flakat s kamaratom ja ani neviem kde a s kym a kedy- ci mu to budem vzdy tolerovat...niesom stihacka ak chce byt s kamaratom tak okej, ale aby ho uprednostnoval, aby s nim travil viac casu ako so mnou?pritom on ma tiez frajerku... viete ten chlap on je taky oblubeny, ma auta, kontakty, je taky vtipalek a proste moj priatel s nim vychadza dobre vzdy sa s nim zasmeje, ja som proti nemu nemala tiez nic az doteraz kedy mi to zacalo strasne liezt na city...ale neviem co mam robit...ja si na to teda nikdy nezvyknem ani nemienim ustupovat...tiez ma vsetko svoje hranice..ked som u rodicov pytaju sa ma doma ze preco niesme spolu..ja sa doma nudim a on sa niekde flaka s kamaratom...viem ze ma ma rad ako pred tym, aj ked sme si presli tazkym obdobim ale nemienim to stale riesit vycitanim, ze mi to vadi..skusala som ho uz aj ignorovat hm..ako male decko, taketo hry...ale zacal ma bombardovat telefonatmi az kym som nezdvihla jednoducho,ze preco mu to robim, chytal hysaky...ja nebudem a nechcem byt na tej pozicii ze som druhorada, ja sa nechcem trapit...

co si o tom myslite? mam mu este dohovorit? alebo co ho mam svetenou vodou pokropit? je to na rozchod uz? mna takyto vztah vazne nebavi...s pocitom ze ano ma ma rad, ale zvykol si viac casu travit s kamaratom, tak teraz ma na mna menej casu aj ked viem ze chce byt so mnou..jednoducho ja to takto nechcem...neviem ci sa to vlastne este niekedy zmeni...no jedno viem nikdy si nezvyknem, neprenesiem sa cez to, nebudem mu tolerovat toto,a nieje to o mojej tvrdohlavosti, ja som taka viem tolerovat vela veci, viem robit kompromisy, riesit veci v dobrom, porozpravat sa..no toto je vec ktora mi skutocne velmi lezie pod kožu na ktoru si nikdy nezvyknem..povedala som bud budeme fungovat inak, alebo vobec.. no mam pocit ze jednym uchom dnu druhym von..co mam este spravit vlastne?

kafe

ano, zhodneme sa - mame odlišný názor na vec :) asi tak. A suhlasím aj s Agnes, radšej sa stretnúť pár krát na celé poobedie, ako každý deň.
Strašné, ja tu s každým iba súhlasím :D akoby som nevedela mať vlastný názor :DD

ta3

ahoj Kafik
som rada, ze som Ta tu zase stretla

s fungovanim vztahu tak ako ho opisujes suhlasim, ale podla mna tak to funguje uz v zabehanom vztahu, ale stale si myslim, ze ak sa vztah iba formuje, priatelka by mala byt dolezitejsia ako kamarat, lebo presne ako to vyjadrila Agnes ku nej si od kamarata iba odskoci, aj podla mna by to malo byt skor naopak, ze od nej si odskoci ku kamaratovi a ked su dvaja zamilovani, chcu travit spolu cim viac casu a to kazdy den, aspon ja som vzdy novy vztah v mladosti takto prezivala, ja sa nechcem s Tebou skriepit, len my dve mame trochu odlisny nazor na vec

Agnes998

Ja som pochopila tak, ze spolu byvaju a tu 1,5 hodiny co su spolu to tak akurat ked dojde vecer kratko pred tym ako sa ulozi do postele. Ale ked som si to teraz este raz precitala, tak asi spolu nevybaju, to je ine. No ja by som v kazdom pripade v takto pripade viac uprednostnovala nestretavat sa kazdy den, ale ked sa stretnut, tak poriadne, teda na cele poobede, na celu sobotu alebo tak. Ist niekam na vylet, spravit si nejaky program, ja neviem co ste spolu radi robievali. A nie sice kazdy den ale ako keby to bol len taky nutny odskok od kamarata ze kedze uz mam frajerku, odveziem ju z roboty domov ale rychlo rychlo aby som bol hned zas s kamaratom. "Poradte" navrhni mu to takto. Mozno mu to bude tiez viac vyhovovat, uvidis.

kafe

ta3, kočka píše, že sú spolu DENNE 1,5 hodiny. Už len to, že sú spolu denne, za to má chlapec u mňa obdiv. Veci, ktoré spomínaš sa predsa nedajú paušalizovať na VŠETKýCH chlapov rovnako. Tomuto konkrétnemu asi vyhovuje len tá jeden a pol hodina a nie celý večer. Ináč, je to desne nudná predstava tráviť KAŽDÝ večer IBA s frajerom a všetko čo ma baví robiť s ním - paradoxne to vzťah ochudobňuje, ale zas niekomu to vyhovuje. Pokiaľ to vyhovuje obom, fajn. Ale to neznamená, že je na tom niečo zlé, keď sú partneri na sebe pricucnutí, prípadne keď sú spolu menej často, obdeň. Veci ako "malo by to byť takto a takto JEDINE je to správne a ak to takto neni, potom ju nebetón nemiluje" také niečo je podľa mňa nonsens. A dievča si (možno) zbytočne vyrába problém, kde žiaden problém neni.
Kočka môže veľmi jednoducho zistiť, ako na tom je. Ak sa odtiahne a začne si žiť svoj život. Možno máte pravdu vy všetci a možno aj nie.

sleeper

Tiež si myslím že žena je málokedy na prvom mieste, ale skôr to bývajú záľuby či praca, prípadne závislosti. Ak je na prvom mieste kamoš, tak to môžeš zabaliť. A nepomôžu ultimáta ani nič, on si vybral kamarata, a to sa nezmení, ani ked ti bude sľubovať, klamať atď. Keby mu záležalo viac na tebe, tak je s tebou.

ta3

Kafik
celkom s Tebou nesuhlasim, ano, je treba nechat priatela dychat, nechat nech sa venuje aj svojim konickom a kamaratov mu tiez netreba branit, ale vo vztahu, kde sa dvaja maju radi by partnerka alebo priatelka mala byt dolezitejsia ako kamarat, resp ak chlapec ma dievca rad a mysli to s nou vazne, zvycajne s nou travi viac casu ako s kamaratom, toboz ked este nejde o uz roky trvajuce manzelstvo, ale o zacinajuci vztah, dievcina nepise ako dlho spolu chodia, ale predpokladam, ze to este nebudu roky a toto priatelovo ochladnutie nastalo po ich krize, ja si myslim, ze tu nejde o to, zeby sa dievcina nevedela zabavit aj sama, ved nie je ani stihacka, ako sama hovori, ale ona nevie na com vlastne je, co to znamena, ze pre nu uz nema tolko casu ako predtym, resp ze viac casu travi s kamaratom ako s nou, myslim si, ze viacere dievcata v jej situacii by sa nad tym zamyslali

winki

Baby....užívajte si slobody kým môžte. Majte aj svoje vlastné životy a koníčky.
Raz sa zobudíte a už tieto problémy nebudete musieť riešiť lebo partner bude pri Vás ráno, naobed, večer, víkend. Každé ráno a každú noc. A verte, že budete potom vďačné aj za pár hodín samoty :).

Maoam

bude to pre teba neprijemne, ale nevyzera to dobre, vyzera to tak, ze sa pomaly ale isto a uspesne odputava

osobne by som sa pripravila na to, ze skor ci neskor pride koniec, bud bude mat gule na to povedat ti to osobne (co nie kazdy muz ma), alebo si to domyslis sama, ked sa prestane ozyvat uplne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel si zvykol byt bezo mna... - Fórum - ZDRAVIE.sk