Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tupozrakosť

Príspevok v téme: Tupozrakosť
simi-87

Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať či má niekto skúsenosti s tupozrakosťou. Ja som tupozraká na ľavé oko. Na tomto oku mám + 4.50 dioptrie a pravé oko mám úplne zdravé. Nosím kontaktné šošovky. Chcela som od svojej očnej doktorky dioptrické okuliare (tak na doma- na čítanie, alebo keď som na počítači...) a nechcela mi ich dať. Chcela som sa spýtať, či niekto nemá taký problém. Ďakujem

lorinnes

Ja mám už 20 rokov a asi pred 3 rokmi som raz mala obvaz na lavom oku a zistila som že nejako zastreto vidim na prave oko...ked mi ho dali dole spozorovala som že uplne inak vnimam farby jednyma a druhym okom..napr jednym som videla niečo modre a druhym dozelena..nechapala som čo sa deje, tak som šla k očnej a povedala že to je tupozrakosť, ale kedže ju neskoro zachytili nedá sa s tým nič robit..nenosim ani okuliare..ked pozeram oboma očami je všetko v poriadku..len to prave samo o sebe mám také
Inak okuliare mi ponukala nejake 1 dioptrie ale nejak ich zatial nepotrebujem, tak.. :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tupozrakosť - Fórum - ZDRAVIE.sk