Menzes a priberanie

Príspevok v téme: Menzes a priberanie
eliza7

Mám takýto problém, pred 6 rokmi som bola na gyn.operácii bola mi odporučená mirena, tak teda odvtedy ju mám, menzes už vôbec nemám no v tom by problém nebol,ale ja som strašne pribrala.pokiaľ to bolo 5 kg tak som si tak hovorila, že čo už... ale ono nabehlo 20 kg a zo mňa je iný človek. Ja neviem čo sa stalo, celý život si dávam pozor na váhu, lebo vždy som mala tendenciu nabrať, ale teraz odkedy sledujem že takto priberám dávam 2x taký pozor ale nič mi nepomáha, gyn.a endokrn.vyš v poriadku, neviem na koho sa obrátiť každý mi povie je to vekom / mám 43/potom zdravo sa strvovať, veď už pomaly neviem ako chutí dobré jedlo, chlieb a pod. mám sa hýbať, tak neviem už asi celé dni by som mala behať :-)ale chodím do práce...teraz už 4 mesiac chodím 2x týždenne cvičiť, potím sa vždy jak nenormálna teda snáď nejakú tú energiu vydávam a váha nič stále sa drží na 85. Som už z toho fakt zúfalá, poradte mi prosím, napísala som do tejto kategórie i keď neviem či správne, ale myslím že sa to všetko vo mne zmenilo po operácii.