Dalsi co ho nebavi zivot

Príspevok v téme: Dalsi co ho nebavi zivot
sani

Ahojte.
Neviem preco tu pisem asi koli moznej rade...pomoci aj ked je tu takychto prispevkov dost

Je to uz dlhsiu dobu som mierne introvert.
Ale v poslednom mesiaci sa to zhorsilo a zhorsuje.ano nechce sa mi zit nebavi ma uz zivot.koli tomuto problemu upada moj vztah a trpia aj deti.nastivil po tajme psych.a zacal uzivat tablekty lebo som uz uz spachal samovrazdu.manzelke som sa zdoveril ze beriem tyzden tabletky a dost so bol otupely.nevedela ze som chcel sa zabit len koli tomu ze mame problemy vo vztahu som jej povedal.tak mi akazala ich brat dalej.ze som iny ako predtym.co mam robit?dhorocny vztah mi nejako nefunguje asi v tom vidim problem ale rozviest sa?mame deti a neviem ci.je to to co chcem...co ked to nie je ten problem..nemozeme si dat ze pauzu ked mame rodinu a zavazky.neviem ako stoho von..doma somvela krat ako duch do seba zavrety.nemozem jej povedat ze som sa chcel zabit a aj sa chcem.ak zacnem bra tableky opat to na mne bude poznat...co mam robit? Nie som ziadny soc.pripad mam skoncene vs skoly a zamestnanie takze nie som v exist.problemoch.
Dakujem za rady

anjelik*

Rozmýšľam, rozmýšľam, ale fakt neviem, ktorú časť by som si po tom rozobratí zobrala. :o))) Žeby ľavé uško? Faaaakt neviem.

Mimulus

Nie sme už trošku mimo tému? Ja neviem ako je to možné ale všade kam prispejem začnú ľudia skôr či neskôr rozoberať mňa :)

sášenka33

Ja ťa nechcem ani urážať ani zhadzovať, ale je úplne zrejmé, že visíš vo vzduchu ako bublina a stačí len naraziť na konár a praskneš. A bude po Mimulusovi. Lenže keď niekto odmieta pomoc, čo s ním :D