Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľka to nemôže dostať, strašne ju to šteglí.

Príspevok v téme: Priateľka to nemôže dostať, strašne ju to šteglí.
tarzan099

Mám priateľku ktorá to ešte nedostala ja som s ňou síce nie dlho no snažím sa ako blázon a nič. Vaginálny nehrozi a pri tom klitorisovom keď ide do tuhšieho, tak sa začne smiať, že ju to šteglí a že aby som prestal že ďalej nevydrží. A toto je stále dookola, proste ju do toho nemäžem dostať lebo že to šteglenie nevydrží. Má niekto nejaký podobný problém, alebo len o niečom takom začul. Fakt by som potreboval radu lebo ma to poriadne štve. diky

tarzan099

ok diky za radu tak teda skusim trosku pribrzdit lebo to isto asi prehanam :)

a tak rozpravame sa praveze o tom a urcite dost aj po, aj pocas

a ona aj hovori ze ju to bavi, len ma fakt mrzi ze ja sa tam dostanem a ona nie

no asi to tak ma byt, pockame si a bude to bomba :P

lea128

Tarzan, tak to ma aj byt, vyborne nato ides :) Sex je tym lepsi cim dlhsie trva vztah a cim je ten vztah stabilnejsi...ja som si sex zacala fakt FAKT uzivat az po dlhsej dobe vztahu, predtym som sa nevedela poriadne uvolnit...Ked ti bude zalezat natom co chce tvoja priatelka urcite postupom casu dosiahne take orgazmy ake este nikdy nemala...a dam ti jednu radu, prehnane sa nesnaz, to moze mat aj negativny dopad, nech je to proste uvolnene milovanie z lasky, kde sa odovzdate jeden druhemu celym telom a dusou :) a aj sa o tom rozpravajte, co sa vam natom paci a co nie...

tarzan099

tak mame 23 rokov

predtym ale mala partnera, ktoreho to tak netrapilo ako mna, proste si to za 2 min odbil a viac ho nezaujimalo a to trvalo 3 roky

preto si aj myslim ze sa potrebuje dostat trosku na inu vlnu, povedala mi ze to co pri mne zazila este nezazila, ale ja ju chcem poste dostat az na vrchol

lea128

Tarzan a kolko mate rokov? Lebo mne sa zda, ze tvoja priatleka musi byt velmi mlada...Mna to stekli, len ked nie som absolutne vzrusena...a na sex musi byt clovek aj psychicky a fyzicky pripraveny a vyspely...no nie kazdu vzrusuje priame drazdenie klitorisu, no ona by mala povedat co ju vzrusuje najviac... mala by byt hlavne uplne uvolnena a ked ju to vzdy stekli, tak zrejme vobec nie je...

tarzan099

tak je to tak ze to v zivote nedostala

skusal som to rukou, jazykom este nie

taktiez je pravda ze nievzdy je uplne vlhka

a tak predohra ma kludne aj okolo hodiny, je poriadne rozzavena drazdim ju kde sa len da, vtedy je aj poriadne vlhka a aj sa skruca a vsetko ale proste pride ten bod a zacne sa smiat a ze to viac nevydrzi, ze mam prestat

Kvety zla

*stekli, *steklenie
a co ona nedostala? ako viem o com hovoris, ale po nadpise to vyzeralo tak akoze zneuzivas nejake osemrocne dievcatko ktore este nemalo menstruaciu.
ak tvoja partnerka nedokaze dosiahnut orgazmus, je niekolko moznosti. a) nieco robis zle, b) partnerka je zvyknuta na iny druh stimulacie, pripadne nikdy nemala ziaden druh orgazmu.
mna zaraza percento tych dievcat, co v zivote nemasturbovali, maju raz sex a myslia si ze budu mat orgazmus hned - ked ani nepoznaju svoje telo.
tiez je orgazmus vysoko psychicka zalezitost - musite jeden druhemu doverovat, a musi to byt proste super - vela vela predohry, bozkavanie...
tiez si absolutne neprezradil ako sa snazis priviest priatelke orgazmus - rukou? jazykom? v kazdom pripade (a vlastne, hlavne v tom prvom, kedze v druhom to nie je problem) - LUBRIKACIA. bez lubrikacie, nasucho, je tazke orgazmus dosiahnut. a tym myslim ze ma byt vlhke VSETKO, nielen vchod do posvy, ale hlavne klitoris.
ale hlavne, ked sa jej venujes, tak to neber len tak ze "musim ju teraz urobit". ved rob co je vam prijemne a uvidis.
a hej - ak v zivote nemasturbovala a nemala orgazmus, tak ju ani ty neurobis.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľka to nemôže dostať, strašne ju to šteglí. - Fórum - ZDRAVIE.sk