Hladam kamarata na rady

Príspevok v téme: Hladam kamarata na rady
HAhaHAha

ahojte, je to nezvyčajne, ale ja hladam nejakeho chalana - čo bude iba ako moj kamoš, z okolia sa mi to bohužial neda najst, lebo vačšinou to skonči v laske. Preto hľadam niekoho len na pisanie, ktoremu by som mohla všetko povedať, a vie mi poradiť. Takeho "psychologa"...

vopred ďakujem :)

michael

Beriem to.Ale musíš počítač stým , že niekedy budeš čakať pár dní za odpovedou.Nie som totiž človek, ktorý nemá nič na práci len vysedávať za počitačom. Píšem na rôzne stránky o rôzných problemoch.Pred pár minutkami som písal na stránku.: dalľší čo ho nebaví život. Dúfam ty takéto problémy nemáš. tak čau. Apropo,- ten sľub ti mmôžem dať, že sa do teba nezamilujem (smiech)

Maoam

niektori gayovia su velmi negativne naladeni voci zenam, su medzi nimi rozdiely, ale niektori vedia byt fajn kamosmi

Mimulus

Toto vyznelo dosť zle - myslel som to tak, že ak hľadáš kamaráta na rady vo veku do 30 rokov tak mentálne bude vo veku 20 rokov...Jáj ako ja milujem detstvo :D

TinaM

podla mna, ak ti ide len o rady, a aj to len o rady prostrednictvom internetu, tak by ti malo byt jedno, kolko rokov dotycny ma, nie?

HAhaHAha

Agnes- presne toto je aj moj problem.. ale chcela by som to skusit.. no ta rovina do 30...kedže ja som len 20...:)