Citové vydieranie - čo s tým?

Príspevok v téme: Citové vydieranie - čo s tým?
sususu

Mam novy vztah takmer 3 mesiace ale je to dost vycerapavajuce. Je hrozny egoista, uz dvakrat sa chcel so mnou rozist lebo on NECITI ZE CI HO CHCEM a vsetko si zle vysvetluje...
teda chcela som povedat ze potom ma takymto sposobom nuti stale mu opakovat ze ho chcem a ze aky \"je hlupucky\" ze to nechape aky je pre mna podstatny... fak uz neviem. Vytykal mi preco mu nevolam , lebo on mi vola aj do kancelarie a tak... no a ja na zaciatku vztahu nemozem, nejako to zo mna nejde...
Teraz mu obcas zavolam, na zaciatku ale vobec nie. Raz ma donutil k slzam tym ze on neciti ze ho chcem a ze po dvoch mesiacoch by mi uz mali vyjst na povrch nejake city ... ze sa citi ze sa o neho nezaujimam a tak...alebo som mu povedala ze nechcem aby sme boli spolu v kuse 9teda cez vikend sme stale od piatku az do pondelka rano a este tak v stredu po praci) lebo mame obaja sukromne zivoty a nechcem ten nas vztah brat akoby bol uz dlhorocny ale tesit sa na nase rande stale cely den a tvaril sa ze to chape ale asi to nechape...nie je rozmaznane decko, hovori ze ja som rozmaznana a ze ocakavam od muzov velmi vela a davam citovo velmi malo akoze malo prejavujem city s cim ja nesuhlasim. Ked sme spolu tak som velmi nezna, mila, hladkam ho, staram sa o neho, ked ho bolel chrbat tak som mu urobila masaz a tak. Mrzi ma vsak ze cokolvek malo negativne poviem tak to hned obrati proti mne, zahna \"ma do kuta\" a potom mu takmer s placom musim vysvetlovat ze to nepochil spravne a ze je pre mna podstatny, ze som to nemyslela zle a tak... dost ma to deprimuje lebo sa bojim ze ked cokolvek poviem tak to vezme zle...je to ako terorizmus. Inak ma ako clovek zaujima, paci sa mi, citim sa byt zamilovana (teda asi po tej vcerajsej hadke a takmer rozchode uz nie az tak) ... ako na takeho cloveka? Pripomina mi to citove vydieranie

sususu

Stale som mala dlhodobe vztahy beriem to dost zodpovedne a chcem ist na to pomaly... fakt nechapem co ti dalo ten usudok ze chcem teenegerske randenie ??? Mozes vysvetlit?

Prezývko55

Normalka len ty hladas nieco ine ako on.

On hlada stalu partnerku a ty teenegerske randenie a ine hlupostky.

Cize v podstate tak to vyzera ked sa stretnu dvaja co hladaju nieco ine.