Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocit zvierania v žaludku z myšlienky na neho

Príspevok v téme: Pocit zvierania v žaludku z myšlienky na neho
26545454564

Náhle mi chlap čo ho sotva poznám vyznal lásku, také pohlady do očí, to som ešte nezažila. Aj ma velmi pritahuje len dačo sa mi deje v bruchu, mám také pocity zvierania, niekolkokrát, hlavne ked na neho pomyslím, je to také ako keď ma niečo vydesí, neviem čo to je začínam sa ho teraz báť aj keď to nemám ako logicky vysvetliť. Zažil to niekto už? Prečo to je. Takto sa prejavuje zamilovanosť alebo je to dáka zlá predtucha

ceruzka

Myslíš, že sme intuitívne založené a toto je dôrazné varovanie? :D

Nemal dôvod. Iná v tom nebola. Tak ako sa silno zaľúbil, tak ho to aj prešlo a už som mu za to nestála. Doteraz neviem úplne prečo. Sú ľudia, ktorí urobia radšej hrubú čiaru a nedajú šancu ani kamarátstvu. Ja k nim nepatrím. Skôr by sa teda dalo povedať, že nemal dôvod so mnou zostávať. Hrozná predstava. :D

Tebe ale držím palce.

26545454564

ceruzka
tiež som zvracala a som vysušená ako slivka lebo ani najest mi to neda.
prečo ta nechal?
tento predtym tiež svoju babu nechal...
niečo je v tom začarovane..:D

ceruzka

Stalo sa mi nieco podobne. Prejavovalo sa to takto. Aj som niekolkokrat zvracala. Ale nieco ma k nemu tahalo, tak som to skusila. Casom to odislo. Dokonca az po niekolkych tyzdnoch. Kym sa na mna nevykaslal tak nam bolo fajn.:P negativna skusenost, ale stalo to za to. Pripisovala som to jednoznacne strachu a tomu, ze to bolo v case, ked som nevedela co chcem a on to vedel az privelmi dobre a ta predstava, ze si ho hned pustim k telu mi sposobovala toto...

stefka345

je to krásny pocit zamilovanosti ...taký pocit niečoho neskúsenného,pocit takej túžby a pocit čarovného je to určite dobré ak ho ľubiš a ak sa ti páči nieje čo riešiť

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pocit zvierania v žaludku z myšlienky na neho - Fórum - ZDRAVIE.sk