Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedy prvý sex?

poPotvorka

pozor na leto !!! ,lebo vtedy viac slnka sa rovna viac stastia a viac sexualnej energie a casto dochadza k zatmeniu zdraveho rozumu ;)

kosa

seks nieje nieco co...BUDES HO MAT VTEDY A VTEDY a len KED A KED....

niekedy ho treba mat aj pred manzelstvom je to o cite.

v dnesnej dobe je nemalo manzelstiev zalozenych na peniazoch tak ten seks sa da kupit.

michael

lea,- o prvom sexe nobola ani zmienka. ja som to chápal tak kedy začať sexuálne žiť.A na tom si stojím že kolko pred manželstvom tak potom toľko menej po manželstve. Ale aj táto moja posledná veta je v hádanke.

lea128

Michael, nemusi to pochopit ked bude mat tolko rokov ako ty :) Ja by som teda prvy sex az po svadbe mat nechcela...

michael

no , no tak niektorí už popísali to hlavne kedy začať . V pätnádtke je pri skoro, a v tridsiatke zase trošku nekoro. Ale ja ne preto píšem aby som ti určil vek, - ale skôr stav ,- takže stav-- vydatá!!! Prečo? to pochopíš, až budeš mať tolko rokov ako ja.

MultiLevel

Na to nie je univerzalna odpoved, ze kedy....Vtedy ked si dostatocne zrela a vies, co to ten sex je. Ked dokonale poznas svoje telo, si schopna orgazmu, mas staleho partnera, ktoremu plne doverujes a si schopna niest pripadne nasledky, o ktorych pisu ludia podo mnou :)

#

Presne ako píšu ty dvaja/dve?ppodomnou. Pokojne počkaj aj do 30 ak to nebudeš ešte chcieť a cítiť sa nato. To len tie media vedia mládež tak zblbnut že sa so všetkým ponáhľajú bez uváženia aké budú dôsledky ich konania.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kedy prvý sex? - Fórum - ZDRAVIE.sk