Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Láska odchádza..

Príspevok v téme: Láska odchádza..
Ela7778

Neviem čo mám robiť.
Mám priateľa,ktorý ma naozaj úprimne ľúbi.Sme spolu rok a pol a pamätám si na tie začiatky kedy som ho aj ja tak strašne ľúbila.No teraz je to akosi všetko preč. Mám pocit,že som s nim len zo zvyku. Mám pocit,že k nemu nič necítim.Mám ho rada,ale nie tak ako by to malo byť. V sexuálnom živote nám to taktiež nefunguje,teda funguje, ale z mojej strany to proste nejde. Vôbec ma sexuálne nepriťahuje. V poslednom čase sú to len samé hádky a proste už takto nevládzem. Veľmi ma to mrzí,pretože mám pocit,že takého dobrého a verného chlapca už nenájdem,ale ja mu nechcem naďalej ubližovať . Mám sa s ním rozísť? Alebo čakať ako to bude ?

ta3

Ela
ak mas pocit, ze ku nemu uz nic necitis a vobec Ta sexualne nepritahuje, potom je to jasne co by si mala urobit, nepozeraj na to, ze uz chodite spolu nejaky ten cas alebo ze on Ta miluje, to nestaci, malo by to byt obojstranne a ludia sa rozchadzaju aj po dlhsej dobe

alica1000

TinkaM... brutal co si napisala.. je to fakt tak... maminka ti povedala super vetu... a teraz ked som si ju precitala ja, tak aj mne pomohla..

stefka345

ten istý problém som mala aj ja s bývalým no pochopila som, že to už je len ako kamarátstvo mala som ho veľmi rada najprv to nevedel pochopiť no potom sa mi poďakoval, že som to ukončila ja lebo on to nevidel a trápili by sme sa obaja

TinaM

Dodnes si pamatam slova mojej mamy, ktore mi povedala, ked som raz riesila podobnu dilemu. Opytala sa: "ma tazku ruku?" Nechapala som, tak mi to vysvetlila: ked sa ta dotyka, ked ta objima, ked ta pohladi po lici, prekaza ti to? Mas vtedy pocit, ze ma tazku ruku? Ak ano, je to jasne, musis ho nechat ist.
A od vtedy sa podla toho riadim. Neviem, ci to tebe pomoze, ale mne tento "test" pomohol.

kafe

ela, pletieš si zaľúbenosť s láskou. Láska je nejaký mix citov, poznania druhého človeka a rozumového rozhodnutia (chcenia) - tohoto človeka chcem robiť šťastným. Láska je určite pokojnejšia, nie sú tam také obrovské city a rozhodne neni slepá - vidí veľmi dobre partnerove nedostatky. A tiež, láska je spájaná väčšinou s citmi, ale je to i rozumové rozhodnutie/ovládanie sa/či prekonávanie nechute v tých menej šťastných časoch.
Žiadny vzťah nezostáva rovnaký, vyvíja sa alebo upadá. Ktorá možnosť z týchto dvoch je tvoj prípad, to neviem. Len prosím ťa nerob kraviny a rozhoduj o sebe a svojich citoch - či chceš byť s týmto chalanom a NIE, či sa s ním rozídeš, aby si mu neubližovala. Ak by s tebou nebol šťastný, rozišiel by sa! Nemusíš mu robiť žiadnu službu ani milosť, on je svojprávny človek a ak mu naozaj ubližuješ (čo on asi vníma ináč) nezostane s tebou dlho. Chceš TY byť aj naďalej s ním? Čakať, ako to bude nepomôže, o vzťah sa treba starať, pestovať si ho.. Možno by si mohla byť úprimná a to isté, čo si napísala tu mu aj povedala. Ak sa z tvojej strany vytratila príťažlivosť, to že je chlapec verný a dobrý tomu veľmi nepomôže.

michael

Ak sa zakladá láska na sexe, alebo na priateľstve vždy to tak dopadne. Toto je trend súčasnej doby! Stým nič nenarobíš, ked nepoznáš, a si necítiš skutočné hodnoty lásky či šťstia

lea128

Len aby na teba potom zas neprisli depky, ze si spravila chybu, musis si velmi dobre ujasnit co chces... a ze sa to potom uz nebude dat vratit spat...

lea128

To sa obcas stava, ked ta prvotna zalubenost prejde a clovek zisti, ze toho druheho vlastne skutocne nemiluje...Je lepsie si to priznat, ako klamat seba sameho, ze to je inak...ja keby som vedela jenoznacne povedat, ze to z mojej strany nie je laska, tak by so to skoncila cim skor, tym lepsie...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Láska odchádza.. - Fórum - ZDRAVIE.sk