Som pekná a chalani sa ma hanbia

Príspevok v téme: Som pekná a chalani sa ma hanbia
janulik266

Ahojte..možno to vyznieva tak akoby som sa vychvalovala alebo neviem čo, ale nie je to tak..len píšem tak ako to je. Takze som mladé 19 ročné dievča, som štíhla, múdra, nefajčím, nepijem, nenadávam, nechodím do barov, som slušná...a podla názorov druhých som zevraj pekné dievča....a v tom je ten problém, chlapci sa ma hanbia a ja som preto doteraz nemala ziaden normálny pekný vztah :(

No jeden som mala, trvalo to pár týzdnov, bolo to krásne...som si myslela ze som konecne nasla toho pravého, bol iný ako vsetci chalani, stále mi vravel/písal aka som krásna, úzasná, jedinečná, ze takú uz nenájde...no lenze potom to akosi samo skoncilo :( prestal mi písat, uz sme sa prestali stretávat...Zacal ma podozrievat ze mam iných chlapcov, zevraj preto ze som pekná...niekolko krat som mu to povedala ze ja by som ho nikdy nepodviedla a ze ja uz iného nechcem..no asi mi neveril :(

Dlhú dobu sme si nepisali..po mesiaci a pol sa ozval znova...no to uz chcel odo mna len sex. Normálne drzo sa ma spýtal, ze ci nemám chut mat s nim sex..debil ! Akoze na jednej strane som rada ze sa to skoncilo, lebo podla mna ma vôbec nelubil, len fyzicky som ho pritahovala :( Ale na druhej strane, je mi hrozne lúto, ze nič mi nevychadza, ziaden pekny vztah...nič... :(

krakatoaa

Ja ťa celkom aj chápem dievča, som dosť podobná(až taká pekná si ale neprídem). Vzťah si neviem vybudovať lebo pôsobím namyslene.. boh vie, možno aj som :D .. a tiež nepôjdem za hocikým, pekná tvárička neznamená, že ho budem milovať.. zamysli sa nad tým či bol až taký úžasný, mne sa niekto páči a keď ho začnem spoznávať nevidím klady ale iba chyby a strácam záujem.. vieš ak sa pri tebe cítil menejcenný, alebo nevyrovnaný tak sa mu nečuduj.. aj on si potreboval zdvihnúť ego opustením peknej priateľky..

Sejla

Som Pekna a chalani sa ma hanbia :DDDD to je hrozné.., nafajcim nepijem, som proste dokonalá bohyňa a mám taký problém, že pozemšťania si myslia, že na mňa nemajú, čo s tým???? Veľmi trpím, zato, že som skurvený anjel ktorý sa omylom ocitol byť na zemi :DDD

poPotvorka

na take uchylne forum chodis fiiiha ..(to si povedal ty) ;)
ale nie ok .. nevedela som ,ze nezijes na sk ,takze ta chapem .... pekny vecer

poPotvorka

Ovecka :DD ... a i napriek tomu tam chodis ? ;)

Ano mas pravdu ,ako zenska to mam no pokeci horsie ,ale ja si vyberam s kym si budem pisat a ver tomu ,ze i sem chodia obcas cudny ludia ,ibaze tu je malo sukromia ,takze su opatrnejsi

0vecka

2 poPotvorka ja tiez obcas ale je tma asi fakt najviac uchylov na nete... akoe ja som chlap a typujem ze zenske to maju ovela horsie ale je normalne ze mi obcas pride nejaka sprava ci neukazem alebo ci sa na niekoho za prachy nevyseriem a podobne...

poPotvorka

nechcela som nikoho urazit ,len ma nastvalo ,ze tu pisete ,ze na pokec chodia uchylny ..... ja sa nebojim priznat ,ze na ten pokec chodim ,takze si tie vase priblble keci o uchylnych odpuste
pan d. ... taktiez budem reagovat ako Mimulus :)

p.d.

Ja len konstatujem nackte Tatsachen. Ja si myslim, ze tych uchylakov nie je az tak vela a ak chce nejaky chlap nejaku babu pomilovat, tak to neznamena, ze je hned uchylny:)