Som pekná a chalani sa ma hanbia

Príspevok v téme: Som pekná a chalani sa ma hanbia
janulik266

Ahojte..možno to vyznieva tak akoby som sa vychvalovala alebo neviem čo, ale nie je to tak..len píšem tak ako to je. Takze som mladé 19 ročné dievča, som štíhla, múdra, nefajčím, nepijem, nenadávam, nechodím do barov, som slušná...a podla názorov druhých som zevraj pekné dievča....a v tom je ten problém, chlapci sa ma hanbia a ja som preto doteraz nemala ziaden normálny pekný vztah :(

No jeden som mala, trvalo to pár týzdnov, bolo to krásne...som si myslela ze som konecne nasla toho pravého, bol iný ako vsetci chalani, stále mi vravel/písal aka som krásna, úzasná, jedinečná, ze takú uz nenájde...no lenze potom to akosi samo skoncilo :( prestal mi písat, uz sme sa prestali stretávat...Zacal ma podozrievat ze mam iných chlapcov, zevraj preto ze som pekná...niekolko krat som mu to povedala ze ja by som ho nikdy nepodviedla a ze ja uz iného nechcem..no asi mi neveril :(

Dlhú dobu sme si nepisali..po mesiaci a pol sa ozval znova...no to uz chcel odo mna len sex. Normálne drzo sa ma spýtal, ze ci nemám chut mat s nim sex..debil ! Akoze na jednej strane som rada ze sa to skoncilo, lebo podla mna ma vôbec nelubil, len fyzicky som ho pritahovala :( Ale na druhej strane, je mi hrozne lúto, ze nič mi nevychadza, ziaden pekny vztah...nič... :(

popotvorka

Ovecka .... ineho bubliniaka ? :D :D
super si to napisal :))
Habera
tak aj ja som slusna , ale na druhej strane nemyslim ,ze nudna ... a nestrachuj sa ja viem ,ze na pokeci stretnem kadeco ,ale aj tu ma mozu ohrozovat podivne charaktery ,nemyslis ?
a kedze rozoberas moju prezyvku ,tak ti to objasnim
moja prezyvka neznamena ,ze holdujem alkoholu ,nefajcim a ani som to nikdy neskusala ,nedrogujem ,nefetujem ,nešukam s kadekym ,nechodim na pokec za ucelom rozdavania mojich fotiek ,do baru neutekam kazdy piatok
dievcine som napisala len svoj nazor ,ze podla mna sa sprava strojene ,nudne ...to ostatne tu uz napisal Ovecka ,takze sa opakovat nebudem a plne s nim suhlasim
zaraza ma ako reagujete ,vraj pokec by som zakazala :DD ... a ak smiem vediet preco ? mas s nim skusenost ? alebo mate s nim niekto skusenost az taku ,ze ho odsudzujete ? tak potom ste na tom rovnako ako ja ,aj ja som bola zvedava ako vy :))
Mimulus
pokecu som nepodlahla ,neboj :)))
a inak dik si zlaty

xxy

tiez mi slecna nejaka zabavna nepride. okej, ludia sa dokazu zabavit aj bez chlastu, ale podla sposobu jej pisania ju si predstavujem ako tichu znudenu krasku, ktora hadze na chalanov plache usmevy a skor je na nejake filozoficke debaty a kecy o laske ako na zabavu. podla mna tam je ten problem a nie ten, ze je tak omracujuco krasna, ze sa jej vsetci hanbia. samozrejme nepochybujem, ze sa jedna o pekne dievca.

pompom

Nic nemen na sebe.s mnohymi vecami co tu napisali nesuhlasim.nie kazdy moze byt zabavny spolocensky vesely a nie kazdy moze byt pekny.Ty si proste taka aka si mozno uzkoprofilova a mozno ni v baroch stretnes toho s kym sa hodis.Pekne zeny su ako vsetky ostatne vzdy zavisi od toho v kombinacii s akou povahou.ak nie si prilis spolocensla tak nechod tam kde nechces.skor si myslim peknych zien muzi pred nimi maju respekt a mozno trocha strachu maju pritom mozu to mat tazsie lebzeo kazdy ich sudi hned posla vzhladu a jasne povaha vzdy rozhodne.Nic nemen na sebe ale chod na to cez tvoje zaujmy a tam stretnes podobnost s tvojou povahou.Ja zas poznam spaty zabavne velmi spolocenske porilis sebavedome drze a su mi velmi nesympaticke.preco ved niekto musi stat aj v rohu a ticho nemoze kazdy byt stredobodom pozornosti a zabavny.Niekomu je sympaticka krasavica tichsia a v rohu kt je viac hambliva nie suverenna a vazna.preco treba vyhoviet tomu co je idealne?? Ty si taka iny je taky kazdy sme nejaky a v inom lepsi tak co......

0vecka

mne to tiez pride nudne... nie preto ze nepije nefajci nenadava... ale to napr nerobim ani ja .. teda vecsinou akoze na silvestra je to tak 50 na 50 niekedy si dam len take 4 pivka co pri mojej vahe je tak akurtat do naladicky a tak na 50% sa trosku odviazem...

ale skratka z toho popisu mi to tak pride ze slecna si zije v nejakej bubline a pohrda ludmi ktori sa chodia normalne bavit a preto je tazke pre normalneho typka s nou nadviazat kontakt... a taki jej podobni si zuju tiez v bubline... podla mna by bolo naj kebyze si pocka a najde si ienho bublinaka...

ebi77

to je zrejme názor nejakej "vekovej kategórie", i keď aj v týchto vekových kategóriách sú už aj vyzrejteší jedinci bez tohto názoru

dee8

no veru zaujimavy nazor, ze je nudny ten co nepije, nefajci, nenadava a nechodi do barov....pravdupovediac stretla som uz vela nudnych ludi, ktori pili, fajcili, nadavali a chodili do barov..a to bolo vsetko, nic viac v sebe nemali, toto bol ich zivotny styl a nic ine ich nezaujimalo...

chalice

Tak veru skresleny pohlad na svet, ked zabavny clovek je len vtedy ked pije, fajci, droguje a beha z baru do baru...
Kolko mas rokov popotvorka? Ty budes nejaka osemnastka s takymto zmyslanim. Tebe keby toto vsetko niekto zrazu odoprel, tak zhynies od nudy. Bez toho sa ani zabavit neviete, smutne....